GTA V Resmi Web Site Güncellemesi: Yeni İçerikler, Görseller ve Fazlası!
23 Ağustos 2013  

Daha önceden güncellenerek bizleri dopdolu içeriğe boğan ve derinlemesine incelemesini de yaptığımız GTA V’in resmi web sitesi bu sefer yeni içeriklerle oyuncuları selamlıyor! Bu seferki güncellemede, üç adet olmak üzere Exclusive Country Clubs (Özel Golf Kulüpleri), Local Artisans (Yerel Zanaatkârlar) ve Serenity & Wellness (Huzur & Sağlıklı Yaşam) adlı içeriklerle karşımıza çıkan site, yine bizleri dopdolu içerikler, yepyeni görüntüler, 8 adet yepyeni ekran görüntüsü, 2 adet yeni sanatsal çalışma ve 17 Eylül’de başlayacak olan Batı Kıyısı tatilimizde Los Santos ve Blaine Vilayeti boyunca karşılaşacağımız mekânlarla bizleri başbaşa bırakıyor…

  • Özel Golf Kulüpleri: Çölde yemyeşil bir golf sahası? Bu bir serap mı? Hayır, bu tasarruflu su kullanımının bir yan ürünü ve böylece zengin para babaları özel Los Santos Golf Kulübü’ndeki golf sahalarına uğrayabiliyor. Ayrıcaklı ve görkemli bir şekilde gelin ve atışını yapın.
  • Yerel Zanaatkârlar: Ink Inc veya Blazing Tattoo gibi yerel dövme salonlarımızdan birini ziyaret edin ve sonsuza kadar kalıcı olacak bir karar vermenizde yetenekli, yüksek eğitimli sanatkârlarımızdan biri size yardımcı olsun.
  • Huzur & Sağlıklı Yaşam: İster Downward Dog pozisyonu, ister de gelişmiş Dropping Fire Log pozisyonu olsun, özel uzman yoga eğitmeni Fabien LaRouche gibi bir uzman yardımıyla kendinizi esnekleştirebileceğiniz pek çok uygun ve tatmin edici pozisyon bulunuyor.

Öte yandan sitenin Screens bölümüne 8 adet yepyeni ekran görüntüsü de eklenmiş durumda. Los Santos’un ışıl ışıl gecelerinden enfes kırsal alanlara kadar tüm bu sekiz görüntüye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

       

Ayrıca Art & Downloads bölümüne de 2 adet yepyeni sanatsal çalışma eklendi. Daha önce New York ve Los Angeles’a yapılan duvar reklamlarında gördüğümüz, boğazındaki Cut Here yazılı dövmesini “Yiyorsa kes!” dercesine işaret eden Trevor ile GTA Online’ın resmi oyun içi videosunda gördüğümüz GTA Online’ın kapak tasarımından oluşan bu sanatsal çalışmalara da aşağıdan göz atabilirsiniz.

 

                                                                Cut Here                                                                     GTA Online

Takipte kalmaya devam edin. Uzun zamandır yollarını gözlediğimiz oyunun çıkmasına artık sayılı günler kaldı!

GTA V Resmi Web Site Güncellemesi: Yeni İçerikler, Görseller ve Fazlası!” üzerine 1 düşünce

  1. Geri izleme: GTA 5 Resmi Website Güncellemesi: Eğlence, Form ve Güvenlik | GTA V - GTA 5 Türk - Grand Theft Auto 5 Türkiye,GTA 5 Forum,GTA 5 Mod

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*