GTA V Sanatsal Çalışmalar & İki Adet Yeni Ekran Görüntüsü!
04 Ocak 2013  

2013’e girdiğimiz ve GTA V’in çıkışına yavaş yavaş yaklaştığımız şu günlerde Rockstar, GTA V’e hız vermeye devam ediyor. Daha önceden Game Informer’da ve pek çok inceleme sitesinde gördüğümüz yeni GTA V sanatsal çalışmalarının yüksek çözünürlüklü versiyonları Rockstar tarafından yayımlandı. “The Trunk“, “Franklin and Chop“, “Stop and Frisk” ve “Vinewood” isimli bu sanatsal çalışmalara Rockstar Downloads‘dan farklı boyut seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

 

Büyütmek için üzerlerine tıklayın.

Öte yandan resmi sitedeki ekran görüntüleri de güncellenmiş durumda ve sitede iki adet yeni ekran görüntüsü göze çarpmakta. İkinci görüntüyü her ne kadar daha önce PC Guru dergisinde görmüş olsak da en nihayetinde yüksek çözünürklü versiyonu bizlerle buluşmuş durumda…

Ayrıca Rockstar bu ay içerisinde oyunun resmi kapak tasarımının da yayımlanacağını açıkladı. Dahası için bizlerden ayrılmayın. GTA V ilkbaharda tüm hızıyla geliyor!

GTA V Sanatsal Çalışmalar & İki Adet Yeni Ekran Görüntüsü!” üzerine 3 düşünce

  1. öyle birşey olacağına inanmıyorum ama ekran görüntüleri min. sistem gereksinimiyle fx9800 gibi bi ekran kartıyla alınmıs gibi. ins ilk cikan resimleri gibi kaliteli olur oyun. bu görüntülerde gölge detayları dışında gta 4 den alınmıs bi görüntü gibi hatta onlar bile tatmin edici degil. çok kalitesiz duruyorlar ins böyle bir oyunla karşılaşmayız..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*