GTA V Snapmatic Ekran Koruyucusu
11 Kasım 2013  

GTA V’in belki de en zevkli özelliklerinden biri olan, oyun içindeki cep telefonumuzla fotoğraf çekip çektiğimiz fotoğrafı Rockstar Social Club’ta tüm dünyayla paylaşmamıza olanak sağlayan Snapmatic uygulamasında oyuncuların Los Santos ve Blaine Vilayeti’nin dört bir yanından yakaladığı enfes görüntüleri Rockstar sizler için bu ekran koruyucusunda derliyor.

Bu ekran koruyucusu, Chiliad Dağı’nın nefes kesen manzaralarından Los Santos Customs’da modifiye edilip gururla boy göstermiş araçlara, Michael, Franklin ve Trevor’ın samimi pozlarından daha fazlasına kadar dünyanın dört bir köşesindeki oyuncular tarafından GTA V ve GTA Online’da çekilmiş yüzlerce tamamen orijinal Snapmatic fotoğraflarını içeriyor.

Ekran koruyucusunun önizlemesine buradan göz atabilir, PC veya Mac (OS X 10.6-10.8) için de hemen şimdi indirebilirsiniz. Rockstar ekran koruyucusunu zamanla yeni Snapmatic fotoğraflarıyla güncellemeye devam edecek. Kim bilir, belki içlerinde bir gün kendi çektiğiniz fotoğrafa da rastlayabilirsiniz…

GTA V Snapmatic Ekran Koruyucusu” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*