GTA V Strateji Rehberinden Yepyeni Sanatsal Çalışma ve İlk Bilgiler
25 Temmuz 2013  

Daha önceden BradyGames’in duyurduğu strateji ve tam çözüm rehberinden yeni detaylar gelmeye başladı ve rehber tüm dünya çapında ön siparişlere açıldı. GameStop‘da ön siparişe açılan strateji rehberi sayfasındaysa yepyeni sanatsal çalışma bizleri selamlıyor. Oyunun meşhur görevlerinden olan “Blitz Play” görevini temsil eden bu çalışmada, üç karakterimizi soyguna hazırlanırken görüyoruz.

BradyGames’in hazırlamakta olduğu strateji ve tam çözüm rehberinin Signature Series versiyonu karton kapaklı olarak satışa çıkacak. Ciltli versiyonu (Limited Edition) ise sınırlı sayıda olup, yanında yukarıda görmüş olduğunuz sanatsal çalışmanın özel litograf basımı hediye olarak gelecek. Bu rehber; kapsamlı bir tam çözüm, detaylı karakter açıklamaları, görevler ve mini oyunlar için tam çözümson derece detaylı bir harita ve daha fazlasını içeriyor. Aşağıdan bilgilere göz atabilirsiniz.

Signature Series Özellikleri (9780744014679 – Fiyatı 24.99$ – 8.5″ x 11″ boyutunda, 400 sayfa):

  • Grand Theft Auto V™ için tam çözüm.
  • Oynanılabilen üç ana karakterler Michael, Franklin ve Trevor hakkında her şeyi öğrenin: Motivasyonları, becerileri, eşsiz özel yetenekleri ve fazlası.
  • Görev haritalarında yer alan temel hedefler, hedef belirleyiciler ve başarıya ulaşmanız için en hızlı plan çizelgeleri.
  • Silah ticaretinden tenise, gayrimenkulden diğer işlere kadar görev dışı tüm aktiviteler için bir tam çözüm.
  • Rockstar’ın bugüne kadar yarattığı en büyük, en kapsamlı ve en detaylı açık dünya olan Grand Theft Auto V‘in her bir karesi bu kitapta yer alan haritada sizleri bekliyor.

Limited Edition Özellikleri (9780744014952 – Fiyatı 36.99$ – 8.5″ x 11″ boyutunda, 432 sayfa):

  • Toplanabilir ciltli kitapçık.
  • Resmi Grand Theft Auto Vsanatsal çalışmasının özel litografı.
  • Grand Theft Auto V‘in görsellerinin bir koleksiyonu.
  • Bunlara ek olarak, Signature Series rehber kitapçığında yer alan tüm ipuçları ve taktikler bu kitapçıkta da yer alacak.

Bu iki rehber şu anda aşağıdaki bağlantılardan sipariş edilebilir durumda ve 17 Eylül günü, oyunun çıkışıyla beraber satışta olacak. Ülkemize gelip gelmeyeceği hakkında bir bilgi yok ancak İngilizce olduğu için pek çok Türk oyunsevere yardımcı olabilir mi, bilmiyoruz.

Standard Edition: Amazon US | Amazon UK
Limited Edition: Amazon US | Amazon UK

GTA V Strateji Rehberinden Yepyeni Sanatsal Çalışma ve İlk Bilgiler” üzerine 1 düşünce

  1. Limited edition amazon us da şuan 23 dolar alacak olan varsa bu fırsatı kaçırmasın 2 dolarlık birşey yada GTA önsiparişi yaparak kargoyu bedavaya getirebilirsiniz(25dolarlık sınır var)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*