GTA V Türkiye’de 2 Gün Gecikmeli
16 Eylül 2013  

Tüm dünya nefesini tuttu, 600’ü aşkın gündür devam eden büyük bekleyişin saatler sonra son bulmasını bekliyor. Fakat Türkiye’deki oyuncular GTA V’e kavuşmak için 2 gün daha bekleyecek.

Oyunun Türkiye’deki distribütörü Aral Game tarafından yapılan açıklama şöyle:

“Bütün oyun severlere merhaba,

Uzun süredir beklediğimiz GTA V oyununun pre-order sevkiyatları ve Türkiye dağıtımı ile ilgili olarak oyun severlerin sorularını cevaplandırmak için kısa bir yazı paylaşmak istedik.

Uzun süredir beklediğimiz GTA V oyununun pre-order sevkiyatları 18 Eylül’de başlanacaktır. Avrupa’daki çıkış tarihine yetiştirmek için tüm çabaları göstermemize rağmen yayıncı firmanın yükleme takviminde Türkiye’ nin lokal prosedürlerin ve gümrükteki zorlukları ve süreçleri dikkat edilmediği için ürünler Avrupa’dan Türkiye’ye 1 hafta geç çıkarılmıştır. Bizler tüm sevkiyat ve lojistik çabalarımızı ortaya koyarak bu  1 haftalık doğabilecek gecikme süresini  2 güne çekmiş bulunmaktayız.

Bizler, önceden oyunu satın alan oyun severler için yükümlülüklerimiz gereği aşağıda yer alan açıklamayı ön sipariş açıklamasında bulundursak da, sosyal medya ve farklı kanallar üzerinden  yayılan asparagas içeriklerin önüne geçmek ve endişeleri yatıştırmak için açıklama ihtiyacı duyduk.

Konu ile ilgili olarak anlayış gösteren herkese teşekkür ederiz.

ÖN SİPARİŞ BİLGİLENDİRME YAZISI:

Ön sipariş, sınırlı sayıda gelecek olan bazı ürünleri önceden ayırtmanız ya da ürünler henüz dağıtıma başlamadan daha uygun fiyatlara satın alabilmeniz amacı ile uygulanır. Ön siparişteki ürünlerin duyurulan dağıtım tarihlerinde zaman zaman değişiklikler, gecikmeler olabilmektedir; lütfen siparişinizi bunu göz önüne alarak veriniz.”

GTA V Türkiye’de 2 Gün Gecikmeli” üzerine 7 düşünce

  1. size de bravo gtaturk.com. reklamını yaptığınız firmanın ayıbına bakın. millet neredeyse oyunu bitirecek biz pre-order yapmamıza rağmen 2 gün gecikmeli oynayacağız. kadıköydeki spotcular bile daha iyi yapıyorlar bu işi. bütün hevesim kaçtı.

  2. Geri izleme: GTA V'ten İlk İncelemeler ve Puanlar: Yılın Oyununa Tam Not! | GTATurk.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*