GTA V’ten İki Adet Yeni Ekran Görüntüsü
15 Eylül 2013  

GotGame.com, GTA III’ten bu yana serinin tüm oyunlarında bir talk radyosuyla yerini almış ve GTA V’te de WCTR radyosuyla yeniden geri dönecek olan ünlü radyo DJ’i Lazlow ile GTA V üzerine bir söyleyişi gerçekleştirdi. Röportajın yanı sıra GotGame iki adet özel yeni ekran görüntüsünü de takipçileriyle paylaşmış durumda. Aşağıdan göz atabilirsiniz.

 

Çıkışa artık sadece bir iki gün kala, oyuna erkenden sahip olmayı başarmış şanslı oyuncular da bulunuyor. Özellikle birçok sosyal paylaşım sitesinde oynanışa ve görevlere dair pek çok görüntü ve video sızmış durumda. Yarın ise IGN ve GameSpot’dan GTA V’in ilk çıkış incelemesi gelecek. Türkiye saatine göre 17:00’de bizlerle buluşacak olan incelemede, IGN ve GameSpot’ın oyun için verdikleri puan merak konusu. Sanıyoruz ki herkesin hemfikir olduğu nokta oyunun 10 üzerinden 10 alacağı yönünde…

Bizlerden ayrılmayın. Yıllarca yollarını gözlediğimiz, tüm dünyayı peşinden sürüklemeyi ve daha çıkmadan efsane olmayı başarmış oyun artık bu hafta evlerimizde!

GTA V’ten İki Adet Yeni Ekran Görüntüsü” üzerine 6 düşünce

  1. Oyunun 10 üzerinden 10 alması mümkün değil araba sürüşü saints row 3 ve 4 le nerdeyse aynı,mekanikler 0,yapay zekanın 4 ten çokta ileri bi yanı yok.Araba hasar alıyor fakat dediğim gibi saints rowdaki gibi :) Hayvanlar hemencecik ölüyorlar.Franklinin özel yeteneği çok kullanışlı fakat herhangi özel bi duygu hissettirmiyor.

  2. reklamını koyduğunuz aral game ürünü “hem de ön sipariş ürünü” 18 eylülde kargolayacağını duyurmuş. yani çıkış tarihinde 2 gün sonra oynayabileceğiz. sizden ricam böyle sitelerin reklamını yapmayın. iyi günler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*