GTA V’ten Yeni Sanatsal Çalışmalar: Amanda, Tracey, Simeon ve Fazlası!
09 Eylül 2013  

Artık son haftasına girdiğimiz ve çıkışına sadece 1 hafta kalan GTA V için reklamlar devam ediyor! Oyun bugün itibariyle tüm dünya çapındaki şehir duvarlarına asılmakta olan yeni afişleriyle karşımıza çıkarken, bu afişlerde daha önce hiç görmediğimiz yepyeni sanatsal çalışmalar dikkat çekiyor.

Michael’ın karısı Amanda ile kızı Tracey, Franklin’in dolandırıcı patronu Simeon, Trevor’ın yakını Wade ve daha önce hiç görmediğimiz yeni bir karakter olan Tao karakterlerinin yer aldığı bu yepyeni sanatsal çalışmalara aşağıdan göz atabilirsiniz.

    

Afişlerde karakterler için şu tanımlar yapılmış:

  • Amanda: Ev hanımı ve yogi.
  • Tracey: Dansçı/Şarkıcı.
  • Simeon: Araba satıcısı ve hayırsever.
  • Wade: Entellektüel.
  • Tao: Meşru işadamı.

Tracey için “dansçı ve şarkıcı” tanımı yapılmış: Anlaşılan Michael’ın kızı Tracey, dansçılık ve şarkıcılık da yapmakta. Wade adlı karakteri daha önce ikinci trailer’dan, Trevor’ın trailer’ından ve resmi trailer’dan hatırlıyoruz: Kendisi büyük olasılıkla Trevor’ın ailesinden biri ya da arkadaşı ve bu sanatsal çalışmayla birlikte adını da öğrenmiş bulunuyoruz. Tao adlı karakterle ise ilk kez tanışıyoruz: Kendisi bir Çinli ve büyük olasılıkla Triad çetesiyle bir bağlantısı olacak.

Yakın zamanda Rockstar’dan bu güzel çalışmaların yüksek çözünürlüklü versiyonlarını bekliyoruz!

GTA V’ten Yeni Sanatsal Çalışmalar: Amanda, Tracey, Simeon ve Fazlası!” üzerine 1 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*