GTA V’ten Yeni Sanatsal Çalışmalar: Tracey & Simeon
02 Aralık 2013  

Rockstar, GTA V’in sanatsal çalışmalar serisine bu hafta Michael’ın büyük bir ünlü yıldız olma hayaliyle yanıp tutuşan şımarık kızı Tracey ve Franklin ile Lamar’ın dolandırıcı patronu Simeon ile devam ediyor. Daha öncelerden âşinâ olduğumuz iki enfes çalışma bu sefer yüksek çözünürlüklü versiyonlarıyla karşımızda…

Tracy De Santa (yukarıda), gözle fark edilebilir yeteneksizliğine rağmen Amerika’nın ünlü yetenek şovu Fame or Shame programının yeni yüzü olmak ve ünlü olma hayallerine kavuşmak için elinden geleni yapıyor.

Bu arada, Premium Deluxe Motorsport araba bayisinin sahibi Simeon Yetarian (aşağıda), son derece şüpheli borç verme işlemleri ve agresif araç repolama politikaları üzerine gelen şikayetleri umursamayıp bayisinin önünde meydan okurcasına duruyor.

Çalışmaların yüksek çözünürlüklü versiyonlarına görüntülerin üzerine tıklayarak ulaşabilir, farklı boyut seçeneklerine ise www.rockstargames.com/V/downloads adresinden göz atabilirsiniz. Bu kış boyunca ileride yepyeni ve daha fazla sanatsal çalışma gelecek. Daha fazlası için takipte kalmaya devam edin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*