GTA V’ten Yepyeni Ekran Görüntüleri: “Hızlı Yaşam”
29 Temmuz 2013  

Trevor, askeri üsten Cargobob’a benzeyen Marines isimli askeri bir helikopter çalmışa benziyor…

Rockstar an itibariyle GTA V’ten 12 adet yepyeni ekran görüntüsünü oyuncularla buluşturdu! Spor arabalardan motosikletlere, enfes Los Santos ve Blaine Vilayeti manzaralarından aksiyona kadar 17 Eylül’de yaşayacağımız “hızlı yaşam”a dair her ne varsa bizleri karşılıyor!

Görüntülerin yüksek çözünürlüklü versiyonlarına resmi siteden veya aşağıdan görüntülerin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Öte yandan geçtiğimiz haftalarda yayımlanmış diğer ekran görüntülerinin yüksek çözünürlüklü versiyonları da resmi sitede yerini almış durumda.

            

Galerimizden GTA V’in tüm ekran görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ayrıca Rockstar, Ağustos ayında yepyeni bilgilerin, görsellerin ve GTA Online detaylarının bizlerle buluşacağını duyurdu. Bizden ayrılmayın; gelecek ay multiplayer bilgileri ve yepyeni ekran görüntüleriyle buluşalım!

GTA V’ten Yepyeni Ekran Görüntüleri: “Hızlı Yaşam”” üzerine 2 düşünce

    • Bu yönde bir açıklama yok. Henüz GTA Online’a dair detaylar açıklanmış değil, haliyle multiplayer videosu gelip gelmeyeceğine dair bir açıklama da yapılmadı. Ancak Max Payne 3’teki gibi bir multiplayer videosu çıkma olasılığı muhtemel. Eğer duyurulursa zaten paylaşacağımızı biliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*