GTATurk.com Reklam Hizmetleri

actual_1447436443

GTATurk.com, başta dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Grand Theft Auto hayranları olmak üzere her yaş kitlesinden tüm oyun severleri içinde barındıran, 2005 yılından beridir yayın hayatına devam eden Türkiye’nin en büyük oyun platformlarından birisidir.

Türkiye’de GTA denince akla gelen ilk site olan, Türk oyun sektöründe sarsılmaz bir yere sahip ayrıca yabancı bağlantıları ile birçok ortak iş çıkaran GTATurk.com ürününüzü tanıtmanız için en elverişli ortamlardan biri. GTA hakkında en ince ayrıntısına kadar Türkçe bilgilerin yer aldığı, her gün binlerce oyun severin ziyaret ettiği ana sayfamız, ziyaretçilerimize hiçbir şekilde kısıtlama getirmememize ve üyeliğin zorunlu olmamasına rağmen 1000.000 üyeyi aşan forumumuz, aylık 180.000 gösterimi açan ziyaret sayımız ile sizlere uygun ve özelleştirilebilir reklam alanları sunuyor.

Reklam İlkelerimiz:

– GTATurk.com ticari bir site değildir. Reklam karşılığı alınan ücretler web sitesinin yayın kalitesinin arttırılması için kullanılır ve bağış olarak değerlendirilir.

– Tüm site kuralları reklamlar içinde geçerlidir.

– Adult, warez veya yasadışı içeriğe sahip sitelerin reklamları kabul edilmez.

– Reklam süreleri en az 1 aylıktır.

– Reklam görselleri ile ilgili tüm içerikler (jpg, png, gif, swf vb.) GTATurk.com sunucusunda barındırılır. Iframe reklama izin verilmez.

– Sitede herhangi bir bağlantı problemi oluşursa, bağlantı problemi oluştuğu zaman kadar reklamlar uzatılır.

Oyun ve teknoloji sektöründe 10. yılını deviren GTATurk.com’a sizde reklam vererek destek olmak istiyorsanız gtaturkreklam@gmail.com adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki görsellere tıklayarak reklam alanları hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

GTATurk.com Portal – Reklam Seçenekleri

GTATurk.com

GTATurk.com Forum – Reklam Seçenekleri

GTATurk.com GTATurk.com GTATurk.com

GTATurk.com Sosyal Medya – Reklam Seçenekleri

GTATurk.com GTATurk.com GTATurk.com

Bazı Referanslarımız