Hayran Köşesi: Yün Trevor Çalışması, Los Santos Noire ve San Andreas Anıları
01 Ocak 2014  

Bu yazı Shift. tarafından gönderilmiştir

Bu haftanın Hayran Resimleri koleksiyonunun övgü ve iltifatlarla dolup taşan konusu, tamamen yaratıcılık dolu örgülerden oluşan Grand Theft Auto Batı Yakası konusunda işlenmiş eserlerden ibaret.

Onları hemen aşağıdan güzelce inceleyin ve her zaman olduğu gibi, Rockstar\’la ilgili ve hayran yapımı çalışmalarınızdan Rockstar Newswire(Haber Ağı)\’nda sergilenebileceğini düşündüklerinizi bize Mouthoff aracılığıyla yollayın ve en yeni resmi çalışmaların fotoğraflarını görmek için instagram.com/rockstargames adresinden bizi takip edin.

Bu resimde, oldukça dayanıklı yapılmış örme Trevor, evinizi yakmaya hazır görünüyor. deviantARTist’ten Coldestblood da bize Bay Phillips’in Bender ile serserilik yaptıkları fotoğrafını gönderdi, Coldestblood’a bu güzel el işi ve işbirliği için teşekkür ediyoruz. Şaşırtıcı, Ned Luke düşüncelerini öne atıp Coldestblood\’un galerisindeki yorum bölümüne, “Merhaba… Neyim ben? Kıyılmış karaciğer mi? Bu korkutucu derecede müthiş. Michael’i görmek istiyorum. Ned” – ve işte: Michael. Franklin’in çalışmaları da üçlüyü tamamlamak için devam etmektedir.

Bu bir eğilimin kanıtı mı yoksa? deviantARTist ve peluş dizayncısı AkaKiiroMidoriAoi kendisinin kabarık ve yumuşacık GTA V karakterlerini sergiliyor. Hatta Wade’in saygı duyulan piercing’lerine de güzel ve detaylı bir dokunuş yaptı.

Los Santos Noire, Vinewood’da karanlık ve yağmurlu bir gecede, Digi-Geist’in Snapmatic aracılığıyla B&W Lensi kullanarak çektiği muhteşem bir poz.


deviantARTist @doubleleaf bu komik animasyonlu GIF’i paylaştı. – Çılgın Trevor ve Eski Televizyon Dizisi Lupin III’ün Televizyonda yayınladıkları reklamdan esinlenerek yapılmıştır.

İşte size GTA San Andreas için harika çalışmaların bulunduğu ufak bir galeri – Gözlemlendiği üzere, bir yandan Taşınabilir Aygıtlara(Cep Telefonlarına) uyarladığımız bu oyundan(Bu haftadan itibaren Windows Phone için de mevcut), bir yandan da oyunun 10. Yıl Dönümünden etkilenen bir galeri mevcut. Bize yaptığınız diğer harika çalışmaları Rockstar Newswire\’da paylaşmamız için yollayabilirsiniz…

DeviantARTist ubegovic oyunu yeniden oynadığı sırada bu karikatür skecini oluşturdu.


Vay Canına – YouTube Üyesi MyRagingMonkey yorucu bir uğraş sonucu bu haritayı yapmayı başarmış. Gerçekten aşırı detaylı bir Grove Street ve tabii ki CJ\’in evi. @roguecircuitgaming sayesinde keşfedildi.


@Mightdieb “Grove St 4 Life” ’ı gerçekten kalbine kazımış görünüyor. Görüldüğü üzere, artık Grove Street Ailesi her zaman arkasında olacak. @Maggiemayhemm\’in çılgınca bir çalışması devam etmekte..


dmmcintyre3\’nin ödül avcısı amacıyla tasarlanmış aracı Los Santos\’un FBI Aracına benzer şekilde modellenmiş, orjinali Gta San Andreas\’tan alınmış bir çalışma. Bu çalışma reddit üzerinden paylaşıldı.


San Andreas hayranı @Samuelhoygan yatak odasının duvarlarına Grove Street Ailesi\’nin kaplamasını yapmış.


trlxpro idda ediyor ki, “CJ ölmedi. Fotoğraflar arasında bir kanıt buldum…” Bu GTA Online konusunda tartışılabilir bir konu, onun ekibi tarafından paylaşıldı, Ganton DisciplesInstagram Hesabında..


Rusya’da keşfedildi, keşfeden @georgepobivaev, San Andreas\’ın \”Drive By\” resminin tam renkli bir grafitisi.


Kaynak: http://www.rockstargames.com/newswire/article/52148/fan-pics-a-study-of-trevor-in-wool-los-santos-noire-and-tributes.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*