KIFFLOM Ekran Koruyucusu: GTA V’ten Yeni Video ve Yeni Karakter!
23 Nisan 2013  

Rockstar viral reklamlarına devam ediyor. GTA: San Andreas’ta karşımıza çıkan Epsilon Program tarikatının GTA V’te de yer alacağını uzun bir süre önce öğrenmiştik. Daha önceden tarikatın resmi Twitter hesabından yayımlanacağı duyurulan ve çoğu GTA severin merakla beklediği tarikatın ekran koruyucusu Rockstar tarafından yayımlandı. Ekran koruyucusunda GTA V’ten yepyeni sahneler ve tarikatın lideri olan karakter göze çarpıyor!

Ekran koruyucusunu buraya tıklayarak indirip bilgisayarınıza kurabilir, veya yukarıdaki videodan direkt ve Türkçe olarak izleyebilirsiniz. Ekran koruyucusundaki sahneler GTA V’in oyun içindeki farklı bölgelerinden alınmış durumda.

Tarikatın kuralları her zamanki gibi şu şekilde:

1- Dünya 157 yaşındadır.
2- Dinozorlar, insanların güçsüz oldukları için inandığı bir yalandır.
3- Mutlusun, sadece bunu bilmiyorsun.
4- Hepimiz aynı ağaçtan geliyoruz.
5- Herkes birbiriyle akrabadır, kırmızı saçlı insanlar hariç.
6- Sperm diye bir şey yoktur, biyoloji öğretmenlerinin uydurduğu ve her şeyiyle birlikte hiçbir zaman söylemediğin bir yalandan ibarettir.
7- Erkekler haftada dokuz yeni partnerle yatmalıdır. Eğer kadınların günde beş erkekle yatmaları gerekiyorsa, kadınlar temmuz ayı haricinde altı yeni partnerle yatmalıdır.
8- Uzaylılar vardır ve yeryüzündedir. Eğer doğum leken varsa, 4. Paradigma İmparatoru Kraff’ın soyundan gelmiş olabilirsin.
9- Ağaçlar konuşur, fakat sadece bazı insanlar onları duyar.
10- Bir şeylere inanan insanlar ateistlerden daha uzun yaşarlar ve yeteri kadar emin olmak için ölümsüz bir yaşama sahip olurlar.
11- Bunlara inanır ve Epsilonizm için kesenin ağzını açarsan, mutlu bir yaşam sürersin. Aksi takdirde kaderine terkedilirsin.
12- KIFFLOM! Mutluluk senin! KIFFLOM!

Bir deniz feneri. Oldukça gizemli görünüyor. En az San Andreas kadar gizem ve myth dolu bir oyun bizleri bekliyor!

Dağlar, kayalıklar, denizler Red Dead Redemption’ı aratmayacağa benziyor!

“Ağaçlar konuşur, fakat sadece bazı insanlar onları duyar.”

Ve işte tarikatın lideri olan o karakter… Cris Formage geri mi dönüyor yoksa yeni bir lider mi?

Görüldüğü üzere San Andreas’ta hepimizi birer gizem avcısı yapan Epsilon tarikatı, GTA V’te de geri dönüyor ve oyun içinde büyük bir rol oynayacağa benziyor. Bol bol gizem, myth ve easter egg peşine düşeceğiniz günlere hazır olun!

Epsilon ve KIFFLOM hakkında bilginiz yok ve bu konuya yabancı kaldıysanız, Epsilon tarikatı hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*