LEVEL 172 (Mayıs 2011)
30 Nisan 2011  

level172zarf.png level172.png

Geçen yıl 15. yılını kutlama sürecine giren ve dopdolu bir sayıyla okurlarının karşısına çıkan, Türkiye’nin en çok satan oyun dergisi LEVEL, bu ay da kapağını bomba gibi bir konuyla süslüyor. Oyun tarihinin en etkileyici, en sürükleyici ve en popüler serilerinden biri olan Grand Theft Auto’nun dünü, bugünü ve yarını hakkındaki detayları, ayrıca serinin gelecek oyunu Grand Theft Auto V’e dair tüm notları öğrenmek istiyorsanız, LEVEL’ın Mayıs sayısını tükenmeden alın.

LEVEL’ın okurlarına hediye yağmuruysa sürüyor. Grand Theft Auto, L.A. Noire ve iki adet Point Blank posteri, Grand Theft Auto ve Grand Theft Auto 2 tam sürümü, Türkiye’nin ilk ve en çok okunan online oyun dergisi Online Oyun, Audition ve Fantasy Tennis kurulum dosyasının yer aldığı alaplaya DVD’si ve 20 TL değerinde Rappelz promosyon kodu, bu ay tüm LEVEL okurlarına hediye. Üstelik bu ay üç LEVEL okuru, Rockstar Games’in yeni bombası L.A. Noire’ın PlayStation 3 versiyonunu kazanma şansına sahip.

LEVEL’ın Mayıs sayısının içeriğinde yer alan önemli konularsa şöyle: Resident Evil: Operation Raccoon City, Saints Row: The Third, Super Street Fighter IV: Arcade Edition ilk bakışları; Assassin’s Creed: Brotherhood, Mortal Kombat, MotorStorm Apocalypse, Operation Flashpoint: Red River, Portal 2, SOCOM: Special Forces, Virtua Tennis 4, WWE All Stars incelemeleri; Portal 2 rehberi…

www.level.com.tr/haber/haber/7332

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*