LEVEL 176 (Eylül 2011)
28 Ağustos 2011  

 

Oyun dünyası yeni oyunlarla oyalanadursun, yıllardır beklenen ve bir türlü piyasaya çıkmayan Half-Life 2: Episode Three ve olası Half-Life 3 projelerinden haber dahi yok. LEVEL da bu konuya dikkat çekmek için Half-Life evrenini enine boyuna araştırdı, dünden bugüne tüm bilgileri bir araya topladı ve elde edilenleri kapsamlı bir dosya konusuyla okurlarına aktardı. Eğer siz de bir Half-Life meraklısıysanız, LEVEL’ın Eylül sayısını kaçırmayın.

 

Oyun dünyasının “en görkemli” değil belki ama “en büyük” oyun fuarı olarak gerçekleşen gamescom 2011’e giden LEVEL, sabırsızlıkla beklenen tüm oyunları test etti ve gördüklerini okurlarına aktardı. Crytek ve World of Warcraft röportajlarıyla da renklenen festival notları bu ay LEVEL’da.

 

LEVEL’ın Eylül sayısının içeriğinde yer alan önemli konularsa şöyle: Half-Life, Tersten Bakmak dosya konusu; Batman: Arkham City, The Elder Scrolls V: Skyrim, The Lord of the Rings: War in the North ilk bakışı; gamescom 2011’den Aliens: Colonial Marines, Battlefield 3, Binary Domain, Borderlands 2, Call of Duty: Modern Warfare 3, Diablo III, Far Cry 3, GoldenEye 007: Reloaded, Metro: Last Light, Rage, Saints Row: The Third, Spider-Man: Edge of Time, Star Wars: The Old Republic izlenimi; gamescom 2011’den Crytek, World of Warcraft röportajı; FIFA 12, Heroes of Might & Magic VI, Pro Evolution Soccer 2012 testi; Bodycount, Deus Ex: Human Revolution, New Star Soccer 5, Tropico 4 incelemesi…

 

Türkiye’nin ilk ve en çok okunan online oyun dergisi Online Oyun, Age of Empires Online’ın detaylı incelemesi ve rehberi ile strateji meraklılarına göz kırpıyor. Ayrıca bu ayki LEVEL DVD’de Heroes of Newerth kurulum dosyası, birçok oyunun HD videosu ve daha da önemlisi, Half-Life dosya konusuna paralel olarak Half-Life 2 modları, masaüstü resimleri ve yüksek çözünürlüklü grafik paketi yer almakta.

 

İçeriğin tamamı için www.level.com.tr/haber/haber/7998 linkine tıklayın.

LEVEL 176 (Eylül 2011)” üzerine 1 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*