Max Payne 3 Bölümü Aktif!
12 Ekim 2011  

GTATurk.com forumlarına heyecan katacak yeni bir kategoriyi an itibariyle açmış bulunuyoruz. Rockstar Games’in desteklediği bir fan sitesi olarak kendimizi sadece GTA ile sınırlandırmıyoruz ve Rockstar Games’in tüm oyunları hakkında geniş içerikler bulabileceğiniz bir forum hazırlıyoruz. Yaz aylarında Rockstar Games’in L.A. Noire PC duyurusu ile birlikte açtığımız L.A. Noire bölümünden sonra sırada Max Payne var!

2012 Mart ayında hem konsollar hem PC platformuna çıkacak ve oyun dünyasını sallayacak efsanevi serinin 3. oyununu artık bu bölümde takip edeceksiniz. Hem derin hikâye yapısı, hem geniş içeriği ve multiplayer desteğinin olacak olması sebebiyle oyuna ilginin çok fazla olacağını düşünüyoruz.

Bölüme özel turuncu temamızla sizleri Max Payne 3’ün çoğunlukla geçeceği Brezilya’nın tropikal atmosferine götürüyoruz. Bölümdeki sayaç ile birlikte çıkışı her an takip edebileceksiniz.

Kategoriye, forumda Rockstar Games Oyunları adlı bölümden ulaşabileceğiniz gibi direk maxpayne3.gtaturk.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Daha büyük yenilikler çok yakında. Bizi takip etmeye devam edin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*