The Music of Grand Theft Auto V Bu Cumartesi VGX’de
04 Aralık 2013  

Spike TV’nin düzenlediği, oyun dünyasının en prestijli oyun ödül törenlerinden biri olan VGX‘in bu yılki ödül törenine GTA V damgasını vurmaya hazırlanıyor. Sekiz dalda çoğu ödüle aday gösterilmiş olan oyun, bunun yanı sıra bu cumartesi günü gerçekleşecek olan VGX 2013 ödül töreninde, oyunun geçtiğimiz aylarda çıkışını gerçekleştiren resmi soundtrack albümü The Music of Grand Theft Auto V kutlanacak ve oyunun bestecileri tören boyunca canlı performans gerçekleştirecek.

Loiter Squad (Tyler, The Creator ve Adult Swim’de görülmüş diğer Odd Future üyeleri) önderliğinde gerçekleşecek olan bu özel canlı performans, özel misafirlerle birlikte A$AP Rocky, The Chain Gang of 1974, Jay Rock ve Tyler’ın oyunun resmi soundtrack’lerindeki şarkılarını içerecek. Öte yandan oyunun resmi atmosfer müziklerindeki parçaların bestecileri olan Woody Jackson, The Alchemist ve Oh No da orada olacak.

Tüm bunlara ek olarak, GTA V ve serinin yaratıcısı Rockstar North, bu yılki VGX’de tam sekiz dalda aday gösterildi. Geçtiğimiz sene, çıkmadan bile VGX (eski adıyla VGA)’de ödülleri toplamaya başlamış olan GTA V, şüphesiz yine pek çok ödülü silip süpürecektir… Eğer henüz oyunuzu kullanmadıysanız, GTA V’in aday olduğu aşağıdaki kategorilerden hemen GTA V ve yapımcısı Rockstar North’u oylayabilirsiniz:

VGX, 7 Aralık’ta, yani bu cumartesi günü Amerika’nın doğu saatine göre 18:00’de başlayacak. Bu ise bizde Türkiye saatine göre gece yarısı 01:00’e denk geliyor. Tören, VGXLive.com üzerinden ve diğer platformlardan canlı olarak yayımlanacak. Bu yılki VGX’de konukları enfes bir GTA V müzik ziyafeti bekliyor gibi görünüyor, ve oyun şüphe yok ki geçtiğimiz ekim ayında Golden Joystick Ödülleri’nde olduğu gibi yine ödüllerle birlikte evine dönecek…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*