Oyuncu Yapımı GTA Online Görevleri Bizi Smuggler’s Run, Manhunt ve Midnight Club’a Geri Götürüyor!
10 Ağustos 2015  

En son nostaljiye dair oluşturulan şey, oyuncu yapımı olan Smuggler’s Run, Manhunt ve Midnight Club’tan esinlenilmiş, GTA Online görevleridir. Bu görevlere GTA Online’da daha kolay ulaşmak için Social Club’ta bookmark (işaret) bırakmayı unutmayın. Rockstar başlıklarından ilham alarak yaptığınız GTA Online görevleri varsa, onları Social Club Comments (Yorumlar) bölümünde paylaşmaktan çekinmeyin. Ya da #throwback tagını kullanarak Social Club’ta bulunmalarını kolaylaştırın.

MIDNIGHT CLUB actual_1438870971“Midnight Club: LA” (PC)

Bu Point-To-Point Race, Blink 183 Crew üyesi blinkydude tarafından tasarlandı. Yarış, Vinewood Blvd.’den başlayıp, Sam Austin Drive’da sonlanıyor. Midnight Club:Los Angelas havasını yakalayabilmek için, gün zamanını gece, araç sınıfını Super olarak ayarlamanız öneriliyor. Yarış nispeten dümdüz git ve yarışı bitir gibi görünebilir ancak gizlenmiş bitiş çizgisini bulamamanız, kaybetmenize mal olabilir.

“The Midnight Club”(Xbox 360, Xbox One)

Bu yarış OFFICIAL CIA üyesi DJxDONUTS tarafından hazırlandı. Yarış, heyecan verici yağmurlu bir gecede, Pillbox Tepesi ve Del Perro Sahili arasında geçiyor. Harita tonlarca dönemeç ve twistlerden oluşuyor. Asla bu yarışın ilkinin başkası tarafından yapılmış hali olduğunu düşünmeyeceksiniz. Tam yola odaklandığınız anda karşınıza çıkan final rampa tahtasından sonra kendinizi suda ya da bitiş çizgisinde bulacaksınız. Burası yeteneğinize kalmış.

“The LS Midnight Club III” (PS3 & PS4)

Bu haritanın tasarımcısı, AleNann95. Kendisinin önerisi “Birinci olmak için ihtiyacınız olan hız ve yetenek olacaktır.”. Bariyerler, rampalar ve sıkı köşeleri ile Los Santos’ta gece yaşamının yarışla tadına varacaksınız. Diğerleri gibi arabanız spor ve zamanın gece olması önerilir.

MANHUNT

actual_1438870984

“Twisted Warehouse” (PC)

Bu görev DERP Enterprise üyesi Oblivion2500 tarafından tasarlanmış. Downtown Los Santos’taki, San Andreas Ave. ve Vespucci Blvd. arasındaki yıkık dökük depolarda geçiyor. Zaferin anahtarı, yakın dövüş silahlarından geçiyor ama biraz kurnazlık da gerek. Yalnız bir ağır keskin nişancı tüfeği deponun içinde gizli onu bulup, iş gören bir cama çıkıp düşmanlarınızı avlayabilirsiniz. Alternatif olarak, haritanın doğusuna gidip orada sawed-off shotgun bulabilirsiniz. En iyi silahın yerini bilmek çok önemli, ama en önemlisi hayatta kalmak.

“Manhunt LS” (Xbox 360 & Xbox One)

Bu görev ise goon_taylor tarafından hazırlanmış. Bu görev Alta St. ve Vespucci Blvd. köşesinde olan inşaat bölgesinde geçiyor.-oraya cidden harabe olmuş bir apartman da koymuşlar. Haritanın büyük kısmı yakın dövüş silahları ile doldurulmuş. Ama merkeze doğru giderseniz iki sawed-off shotgun’dan birini alabilirsiniz. Aşırı rahat olmayın, yeniden canlanma noktaları siper almaya müsait. Belki de ensenizde soğuk bir tabanca ile karşılaşabilirsiniz..

“Manhunt” (PS3 & PS4)

M0NZT3R crew başkanı olan M0NZT3R_COX’ın hazırladığı yakın dövüş, ölüm maçı. Atmoseri çok karanlık bir görev. Kendi savunmanızı yine yakın dövüş silahları ile yapıyorsunuz. Ancak gölgelerin arasında sürprizler karşınıza çıkabilir. Görev, stratejik bir şekilde yerleştirilmiş, çöp kutuları ve beton bloklarla oluşturulmuş bir arenada geçiyor.

SMUGGLER’S RUNactual_1438870998 “Smuggler’s Run” (PC)

Single Dads’ Crew üyesi NO_FUN_ALLOWED tarafından hazırlanan bir görevdir. Coupe, Dune Buggie, Off-Road ve Motorsikletler ile tozu dumana katın. Palomini Tepelerinden, Pasifik Okyanusuna Point-To-Point yarışı ile on kişi birlikte, kirli, tozlu yollarda yarışıyorsunuz. Yolda toplayabileceğiniz çeşit çeşit silahlar vardır. Ancak reflekslerinizin iyi ve nişancılığınızın çok iyi olması gerekiyor ki rakiplerinizi daha rahat saf dışı edebilesiniz.

“Smuggler’s Run” (PS3 & PS4)

Bu görevi Manhunt Executioners üyesi, grey1225 tasarlamış. Kaçak madde teslimatını, Off-Road, SUV, Sedan, Motorsiklet, klasik spor arabalar ile keskin virajlardan geçerek, rampalardan uçarak, roketlerden kaçarak yapmaya çalışıyorsunuz. Tadını çıkarmak size kalmış.

“Smuggler’s Run” (Xbox 360 & Xbox One)

The Greenhorn Crew lider The Greenhorn tarafından hazırlanan bu görevde ise “Two Team Capture” oyun türü ile karşı karşıyayız. Bu görev sizi Smuggler’s Run’dan “Turf War” görevlerine götürüyor birnevi. Amaç basit içinde değerli maddeler olan çantayı alıp, çölde kullanabileceğiniz araçları kullanarak, kendi bölgenize götürmek, tabi hayatta kalırsanız. Eğer, bir Rockstar oyunundan ya da favori filminizden esinlenerek yapılmış bir GTA Online görevi keşfettiniz ya da tasarladıysanız #throwback tagı ile görev linkini Social Club’ta paylaşın. Belki bir gün sizin görevinizi de Rockstar paylaşır, kim bilir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*