RDR: Game of the Year Kutusundan Yeni GTA V Ekran Görüntüsü
06 Haziran 2013  

GTA V’ten yeni görüntü bu sefer hiç beklemediğimiz bir yerden geliyor! GTAForums‘taki TheSmutPeddler adlı kullanıcının paylaştığına göre, oyun mağazalarına Xbox 360 platformu için gelen Red Dead Redemption: Game of the Year paketlerinin tanıtım kutusunun içerisinde Rockstar tarafından reklam amaçlı GTA V’e de yer verilmiş ve bu reklamda daha önce hiç görmediğimiz yeni bir görüntü yer alıyor.

GTA V’in meşhur soygun görevlerinden olan ve özellikle ilk trailer’dan hatırladığımız böcek ilaçlama işçisi kılığında Vangelico kuyumcu dükkânını soyduğumuz görevden -muhtemelen tamamen oyun içinden- alınmış olan bu görüntüde, ana karakterlerimizden Michael’ı elemanlarla soyguna başlamak üzereyken görüyoruz. İlk trailer‘da gördüğümüz sahneye oldukça benziyor ve sadece farklı bir açısından alınmış gibi görünüyor. Ancak ilk trailer’dakinin aksine Michael kapıya tekme atarak girmek yerine gizlice girmeyi ve son bilgilerden öğrendiğimiz “gizlilik” özelliğini kullanmayı tercih etmişe beziyor. Karakterlerde siyah eldiven, farklı maskeler, farklı silahlar ve şapkaları arka yöne doğru takmış oldukları da dikkatlerden kaçmıyor. Görünüşe bakılırsa soygunlarda kapıya tekme atıp herkesi korkutarak girmemiz veya gizlice/çaktırmadan girmemiz, hangi kıyafeti, hangi maskeyi, hangi silahı seçip seçmeyeceğimiz tamamen özgür olarak bizim elimizde…

Belirtilene göre kutuda yer alan bu reklamın ön yüzünde GTA V’in kapak tasarımı, arka yüzünde de resmi sitede yer alan tanıtım bilgisi bulunuyor. Bu bilginin altında ise bu görüntü yer alıyor.

Güncelleme: Görüntünün taranmış, net hali geldi. Görüntüye, aşağıdan üzerine tıklayarak göz atabilirsiniz. Belirtilene göre bu görüntü GTA V için özel olarak basılmış olan bir tanıtım kartının üzerinde yer alıyor ve bu kart Red Dead Redemption: Game of the Year’ın yanında veriliyor. Bundan sonra RDR: GoTY’ı alacak oyuncular, bu reklam kartına sahip olabilecek.

RDR: Game of the Year Kutusundan Yeni GTA V Ekran Görüntüsü” üzerine 1 düşünce

  1. Geri izleme: L.A. Noire Kutusundan Yeni GTA V Ekran Görüntüsü | RockstarTurk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*