Reklam: Tüm GTA 5 Hileleri Yeknot.com Adresinde
16 Eylül 2015  

ReklamOyuncular arasında herkesin hayatında en az bir kere oynadığı bir oyun serisidir GTA, buna şüphe yok. Açılımı Grand Theft Auto olan oyunun piyasada yer alan ve seriye boyut atlatan oyunu GTA 5 birden çok platform için çıktı. Bildiğiniz üzere GTA 5 oyununu hem PC üzerinde, hem Xbox üzerinde hem de Playstation üzerinde oynayabiliyorsunuz. Hal böyle olunca her platform için ayrı <GTA 5 Hileleri> hazırlanmış durumda. Bu kadar fazla platform olunca karışıklıklar olabiliyor. Eğer tüm hileleri bir arada ve düzenli bir şekilde bulmak istiyorsanız Yeknot.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde yalnızca hile ve şifreleri değil, oyuna dair bir çok ipucu, haber ve bilgiyi de bulabileceksiniz. Ayrıca yine bizi takip ederek bir çok hediye kazanabilirsiniz. Sitemizde düzenli olarak yaptığımız hediye çekilişlerine katılarak şansınızı deneyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi takip etmek olacaktır.

Bildiğiniz gibi oyun ilk olarak Playstation ve Xbox platformları için çıkarıldı. Şüphesiz bu oyunun PC sürümü de olacaktı fakat ne zaman ? İşte verilen tarihler, verilen sözler bir türlü tutulmadı ve GTA 5 oyununun PC sürümü çıkış tarihi tam bir yılan hikayesine dönüştü. Neyse nihayet oyun çıktı ancak bu kez de <GTA 5 PC Hileleri> bir muamma halini aldı. Çünkü hilelerin tamamı bir türlü bulunamadı. Hatta şuan da bile henüz GTA 5 PC sürümü için silah hilesi bulunamadı. Biz site olarak düzenli bir şekilde gerekli yabancı forumları ve kaynakları sürekli takip ediyoruz. Sizde bizi takip ederseniz bulunan şifreleri ve hileleri hemen öğrenebilirsiniz.

Kısaca biraz daha sitemizden bahsetmek istiyorum. Güncel haberlerin, özellikleri yeni çıkacak oyunların sistem gereksinimlerini bulabilirsiniz. Yazdığınız yorumlara kısa sürede cevap alabilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz. Eski ve yeni bir çok oyunun hile kodlarını bulabilir ve blog yazılarımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca biraz da siteye gelecek yeniliklerden söz edeyim. Artık site olarak genel anlamda strateji oyunlarına ve uzak doğu oyunlarına yöneleceğiz. Bu oyunlar hakkında bilgiler, paylaşımlar ve yamalar olacaktır. Yama konusunda bir çok paylaşım yapıp, bu kategoride bir düzen sağlamayı planlıyoruz. Umarım sitemizi ziyaret eder ve beğenirsiniz.

GTA 5 Hilelerihttp://www.yeknot.com/gta-5-hileleri-sifreleri

GTA 5 PC Hilelerihttp://www.yeknot.com/gta-5-pc-hileleri-sifreleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*