Rockstar Games’den Fırsat: Los Santos’ta Epsilon Program’a Katılın!
29 Nisan 2013  

Tüm dünyanın büyük bir merakla beklediği GTA V’te karakter olarak yer almak ister miydiniz? Rockstar’dan büyük fırsat! GTA V’te yer alacak olan Epsilon Program tarikatının resmi sitesinde Rockstar yepyeni bir etkinlik başlatmış durumda. Oyunda yer alacak beş tarikat üyesinden birine yüzünüzle can verebilirsiniz!

Sitedeki istenen bilgileri doldurup bir adet fotoğrafınızı herhangi bir resim yükleme sitesine yükleyip “Photo Link” kısmında paylaştıktan sonra “Apply Now” diyerek etkinliğe katılmış olacaksınız. Katılabilecek ülkeler arasında Türkiye’nin de dahil olduğu etkinlikte, 18 yaşından büyük olmanız şart. Rockstar, Instagram veya Twitter’da #KIFFLOM hashtag’ini kullanarak fotoğrafınızı paylaşmanızı da öneriyor. Katılımlar, 29 Nisan 2013’ten yani bugünden başlayıp 27 Mayıs 2013‘te son bulacak ve ilerleyen zamanlarda beş şanslı oyuncu oyunda karakter olma fırsatını yakalayacak.

Benzeri etkinlikler daha önce Max Payne 3 için de gerçekleşmişti. Şimdiyse GTA V için gerçekleştiren bu etkinlik sayesinde oyunda bir Epsilon tarikat üyesi olabilir ve Eylül’de Los Santos’ta gerçekleşecek olan “aydınlanma semineri”ne katılıp bir tarikat yaşamı sürebilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*