Rockstar Oyun Tavsiyeleri: Serbest Mod Etkinlikleri Bölüm Üç
13 Ekim 2015  

Üç bölümlük Serbest Mod Etkinlikleri rehberimizin sonuna gelmiş bulunuyoruz ve bu son bölümümüzde sizlere Hold the Wheel, Criminal Damage ve 19 Serbest Mod Yarışması görevlerini nasıl yapacağınızı anlatacağız.

BAŞLIYORUZ

Savaş alanına girmeden önce size vereceğimiz tavsiyeleri okumanızda fayda var.

  • Silah, zırh, yiyecek alın ve cephanenizi doldurun. Yiyecekleri canınız azaldığında kullanın.
  • Garajınızı her tipten araçlarla doldurun, böylelikle gelebilecek her türlü göreve karşı hazırlıklı olabileceksiniz.
  • Görevleri yanlız kurt misali bitirmek zorunda değilsiniz, bazı görevler yanınıza arkadaşlarınızı almanıza izin veriyor. Görevi arkadaşlarınızla bitirdikten sonra inventory bölümünde cash sekmesinde paranızı ekibiniz arasında yüzdelere ayırarak paylaştırabilirsiniz.
  • Serbest Mod’dayken ekranınızın sol üşt köşesine bazen gelecek mor renkli yazıları dikkate alarak katılacağınız görevler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Silahınızın otomatik olarak arkadaşınıza doğrultulmasını istemiyorsanız Player Targeting Priority ayarını Strangers’a değiştirebilirsiniz.

HOLD THE WHELL (DİREKSİYONU TUT)

actual_1444669447

Sizi takip edenleri kaybetmek için yollardan uzak durun.

Hedef
Bu görevi başarılı bir şekilde bitirip $ ve RP kazanmak istiyorsanız, radarınızda beliren araca gitmelisiniz. Araca ulaşıp bindikten sonra sayaç bitene kadar sürmek zorundasınız. Sayaç bittiği anda aracın içindeki kişiler ödülü paylaşacak.

Tavsiyeler
Etkinlik başladığında radarınızda beliren araca doğru gidin ve aracı almadan önce etrafınızı temizleyin. Aracı almak istiyorsanız aracın patlamayacağından dolayı patlayıcı kullanmaktan kaçının. Araç yolda ilerliyorsa bariyerlere aracı çarptırmak daha etkili bir yöntem. Aracın içindekiler kendilerini korumak için kafalarını eğebilirler. Yoldaki barikatlara çarpmamak için off-road yapabilirsiniz. Görev bittiğinde $ ve RP ödüllerini aracın içinde en çok duranlar değil, sayaç bittiğinde aracın içinde duran kişiler kazanacak.

CRIMINAL DAMAGE (SUÇLU HASARI)

actual_1444669505

Aynı anda çoğu arabayı patlatmak, görev sonu skorunuza sıfırlar ekleyecek.

Hedef
Etrafa en çok zarar veren kişi ödülü kazanıyor. Bu görevde Vinewood Hills, Richman ve Rockford Hills etraflarını gezip gördüğünüz arabaları patlatmanızda fayda var.

Tavsiyeler
Etkinlik başlamadan önce cephanenizi doldurun ve silahlar alın. İşinizi bitirdikten sonra kalabalık yollardan birine gidip arabanızı yolu tıkayacak şekilde park edin. Etkinlik başladığında RPG yada Homing Launcher alıp size doğru gelen arabaların hepsini patlatın. Daha çok skor elde etmek isterseniz pahalı arabaları hedef alın. Ayrıca oyundaki diğer düşmanlarınızı da öldürürseniz düşmanınızın o anki kıyafetlerinin değerleri toplamı kadar skor kazanıyorsunuz

19 SERBEST MOD YARIŞMASI

Adsız

Longest Jump Challenge (Uzun Atlama Yarışması) etkinliğinde başarıya ulaşmak için geniş ve uzun bir rampa arayın.

Hedef
Serbest Mod Etkinlikleri sizin kendinizi test etmenizi amaçlayan çoğu etkinlikleri barındırıyor. Longest Jump, Most Headshots, Most Near Misses ve Longest Fall Survived bu etkinliklerden sadece birkaçı. Bu etkinliklerde ilk 3 sırada bitiren kişiler $ ve RP ödüllerini kazanıyorlar.

Tavsiyeler

  • GTA Online karakterinizin kişisel fiziki seviyelerinin üst seviyede olmasına dikkat edin. Bu sizi diğer oyunculardan bir adım daha öne taşıyacaktır.
  • Her yarışma için en uygun yeri araştırın. Yerinizi bulduktan sonra Lester’ı arayıp Off the Radar seçeneğini aktif edin.
  • Yere en yakın seviyede uçmak için radarınızdaki yükseklik metresi tarzı şeyi kullanın.
  • Garajınızı bisiklet, motor ve turbolu süper araçlarla doldurup her görevde gerekli olan araçları kullanın.
  • Pegasus’u arayıp uçak yada helikopter isteyin, belirli etkinliklerde gerekli olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*