Rockstar ve West Coast Customs Sunar: 2013 GTA V Bravado Banshee
03 Eylül 2013  

Geçtiğimiz günlerde Rockstar Games ve West Coast Customs işbirliğiyle üretilmekte olduğu duyurulan Bravado Banshee’den yeni görsellerle birlikte ilk detaylar geldi. GTA serisindeki hemen hemen herkesin favori spor arabası olmuş olan Banshee, gerçek hayatta gerçek şoförünü bekliyor!

GTA serisinde ilk kez GTA III’ün açılış sahnesindeki kaçış arabası olarak karşımıza çıkmış olan ve en üst sınıf Amerikan spor arabalarının sembolü olma özelliğini taşıyan Banshee, tüm agresifliği, büyük boy tasarımı ve güçlü motoruyla Liberty City’den Los Santos’a kadar yolların aranan en yüksek performanslı spor arabası haline gelmiş durumda…

Rockstar ve West Coast Customs, Banshee’nin GTA V’teki 2013 model versiyonunu gerçek dünyada yaratmak için önemli bir çalışma kaydetti. Son teknoloji ürünlerinden yararlanılarak aracın yüksek performans vermesi için dış kalıplarının her bir parçası kesilip yeniden işlendi. Bu kalıplarla her bir panel için tamamen yeni bir görünüm sağlanmaya çalışıldı.

                               Banshee’nin GTA V’teki oyun içi versiyonu.

Aracın oyundaki modeli ve yapısı referans alınarak, döşemeli koltuklarla işlemeli Banshee yazısı ve işlemeli logosuyla kokpit hissini ve görünüşünü yakalamak için aracın iç kısmı tamamen el emeğiyle detaylı bir şekilde işlendi. Kontrol paneli, kapı panelleri ve orta konsolu karbon dolguyla tasarlandı. Ve son olarak, aracın dış görünümüne çizgili buz beyazı şeritiyle ikonik bir mavi metalik görünüm verilmeden önce araca özel çoklu hoparlör ses sistemi de kuruldu.

Türünün tek örneği olan bu süper araba, Banshee’nin mirasını başarılı bir şekilde temsil ediyor ve görsel ile performansa dayalı pek çok çeşit özelleştirme seçenekleriyle birlikte aracınızı donatıp stilize edeceğiniz GTA V’teki Los Santos Customs dükkânlarında bulabileceğiniz derin modifiye seçeneklerinin bir örneğini sunuyor. Banshee’ye sahip olmak isteyen oyuncular şu andan itibaren GameStop’ın başlattığı kampanya sayfasından kampanyaya katılabilmekte.

Aşağıdan aracın içi de dahil olmak üzere birkaç görüntüsüne göz atabilirsiniz.

GameStop, Bravado Banshee’yi kazanacak şanslı kişiler için kampanyayı başlattı, ancak GameStop’ın düzenlediği bu kampanya ne yazık ki sadece Amerika için geçerli. Ülkemiz de dahil olmak üzere Avrupa ülkelerinin ne yazık ki kampanyaya katılma ve Banshee’ye sahip olma şansı yok. Yine de şimdiden sahip olacak kişiye hayırlı olmasını diliyoruz. Banshee’nin gerçeği bile en az oyundaki kadar muhteşem görünüyor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*