Rockstar Warehouse’da GTA: San Andreas İçerikleri
23 Ocak 2014  

Geçtiğimiz aylarda iOS ve Android & Amazon Kindle HDX cihazları için çıkışını gerçekleştirerek ceplerimize giren San Andreas’ın mobil platformlara çıkışını ve 10. yıldönümünü kutlamak adına Rockstar Warehouse’da bu sefer San Andreas temalı özel içerikler yerini aldı. Özellikle geçtiğimiz haftalarda Rockstar’ın Facebook üzerinden düzenlediği hediye çekilişinde sunduğu hediye içerikleri de en nihayetinde Warehouse’da yerini almış durumda. İşte o yepyeni içerikler…

San Andreas Bandanalı iPhone 5 Kılıfı

Bu ultra ince, yumuşak dokunuşlu ve dayanıklı, San Andreas tarzındaki bandana temalı Snap Case, son model iPhone’ları (5 ve 5s) korumak için burada… Fiyatı 10.00$.

San Andreas Bandanalı iPad Çantası

Bu San Andreas bandana temalı iPad çantası, iPad’inizin (iPad 2, 3. Nesil iPad, 4. Nesil iPad, iPad Air) veya iPad Mini‘nizin (1. Nesil ile 2. Nesil) çevresini tamamen saran, iç astarlı peluş keçe kumaşla birlikte konforlu bir koruma sağlıyor. Doğu Los Santos’un atmosferini tabletinize getirecek olan bu iPad çantasının ön ve arka tarafında San Andreas bandana baskısı, sağ kenarında ise bir Rockstar Games etiketi yer alıyor. Fiyatı 21.00$.

Sınırlı Sayıda San Andreas Litografları

Bu 17” x 12.5” boyutundaki özel litograflar; The Truth, Cesar, Driveby sanatsal çalışmalarının ve Vinewood‘un ikonik kızının yüksek kaliteli basımlarını içeriyor. Sınırlı sayıda ve her biri numaralandırılmış olan bu litografların her birinden sadece 350 adet basılacak; bu yüzden acele etseniz iyi olur! Fiyatı 25.00$.

San Andreas Oyun Kartları & Poker Chip’leri

Gerçek bir Las Venturas tarzıyla chip yığını mı yapmak istiyorsunuz? Bu set; bir deste standart oyun kartları, on adet Grand Theft Auto: San Andreas poker chip’leri (iki yeşil, iki turuncu, iki mavi, iki mor ve iki siyah) içeriyor. Bir tarafında GTA: San Andreas logosu, diğer tarafında ise Four Dragons Otel & Kumarhane logosu bulunuyor. Fiyatı 15.00$.

Resmi San Andreas Basket Topu

İçeride ve dışarıda kullanılabilir, siyah & beyaz renkli, her iki tarafında San Andreas logosu, tepesinde ise Rockstar Games logosu bulunan bu basketbol topuyla, sahalarda herkesin başını döndürüp San Andreas aşkınızı herkese gösterin… Fiyatı 15.00$.

Grand Theft Auto: San Andreas Kubrick Seti

San Andreas’ın mobil cihazlara çıkışını kutlamak adına Rockstar, oyuncuların koleksiyonunu tamamlamak için Warehouse’a San Andreas’ın Kubrick setinin yeni basımını getiriyor. Bu Kubrick seti, ana karakter Carl “CJ” Johnson ile Memur Tenpenny, Big Smoke, Ryder ve The Truth karakterlerini içeriyor. Fiyatı 39.99$.

Grand Theft Auto: San Andreas Tişörtü

Siyah ve beyaz renkleriyle satışta olan %100 yumuşak pamuktan yapılmış bu tişörtün üzerinde San Andreas logosu, arkasında ise ufak bir Grand Theft Auto logosu bulunuyor. Fiyatı 20.00$.

Rockstar Warehouse’da GTA: San Andreas İçerikleri” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*