Rockstar Warehouse’da GTA V İçerikleri: Yoga Matı, Kasa Kilidi & Tişört
06 Şubat 2014  

Rockstar Warehouse’ın Grand Theft Auto V Koleksiyonu son güncellemenin ardından yeni gelen ürünlerle birlikte güncellendi. Bu sefer oyuncuları dolar temalı yoga minderi, kasa kilidi zamanlayıcısı ve San Andreas Federal Reserv tişörtleri bekliyor.

GTA V 100 Dolar Yoga Matı

6′ (1.83m) boyunda, 2′ (.6m) genişliğinde ve 0.25″ (6mm) kalınlığındaki bu konforlu egzersiz minderi, GTA V’in 100 dolarının tasarımını içeriyor. Kalın, kaymaz ve tüm yoga uygulayıcıları için uygun olan bu minder, yogaya yeni başlayanlar için Downward Dog pozisyonundan işin uzmanı olmuşlar için Lucky Triangle pozisyonuna kadar Fabien LaRouche onaylı… Fiyatı 30.00$.

GTA V Kasa Kilidi Zamanlayıcısı

Zaman her şeydir. Bir banka kasasının kombinasyon kadranı temel alınarak tasarlanmış olan bu kasa kilidi zamanlayıcısı, arkasında güçlü bir mıknatıs, önündeyse Grand Theft Auto V ve Rockstar logosu bulunduruyor. Fiyatı 15.00$.

San Andreas Federal Reserv Tişörtü

San Andreas eyaletinin darphanesi olan San Andreas Federal Reserv Sistemi’nin bu tişörtüyle suçluları kendinize gıptayla baktırın! %100 pamuktan yapılmış bu tişört, önünde resmi “San Andreas Federal Reserve System” mührü, alt kenarında GTA V logo etiketi ve arka yaka kısmında da ufak bir Rockstar logosu içeriyor. Fiyatı 20.00$.

Rockstar Warehouse’da GTA V İçerikleri: Yoga Matı, Kasa Kilidi & Tişört” üzerine 1 düşünce

  1. Geri izleme: Rockstar Warehouse’da GTA V İçerikleri: Yoga Matı, Kasa Kilidi & Tişört! | RockstarTurk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*