Rockstar’dan Yılbaşı Sürprizi: GTA Online Yılbaşı Özel DLC
24 Aralık 2013  

Rockstar’dan GTA oyuncularına sürpriz yılbaşı hediyesi! Yarın itibariyle başlayacak olan Noel bayramını ve yavaş yaklaşan yeni yılı kutlamak adına Rockstar oyunculara harika bir yılbaşı hediyesi sunuyor: Yarından itibaren Los Santos & Blaine County karlar altında sizleri bekliyor!

Batı Kıyısı’nı beyazlar altına alacak olan Holiday Gifts (Bayram Hediyeleri) adındaki bu ücretsiz Noel bayramı özel DLC’si, oyundaki giyim mağazalarına yılbaşı özel kıyafetler de getiriyor ve arkadaşlarınızla beraber karlar altında GTA Online’da yeni yılın tadını çıkarmanıza imkân tanıyor.

5 OCAK’A KADAR ÖZEL MEVSİMLİK AKSESUARLAR

Bugünden itibaren başlayıp 5 Ocak’a kadar giyim mağazalarına Noel Baba şapkası, Elf ceketleri ve ayakkabıları gibi yılbaşı temalı özel kıyafetler gelirken, Vespucci Film Maskeleri dükkânında ise Noel Baba, kardan adam, Ren geyiği maskeleri ve daha fazlasını bulabileceksiniz. Tüm bu içerikler 5 Ocak’a kadar oyunda yer alacak.

SAN ANDREAS’TA KAR YAĞIŞI

Noel günü şerefine, sadece Noel gününde (25 Aralık, yani yarın) oyuncular Los Santos ve Blaine County boyunca kar yağışına rast gelebilecek. Normalde San Andreas gibi sıcak bir iklimi olan bölgede kar yağışı çok nâdir görünse de, Rockstar’ın belirttiğine göre bu Noel’in bir muzicesi…

Tüm bu yeni Snapmatic efektleri ve güncellemeleri GTA Online Holiday Gift içeriğinin bir parçası.

SNAPMATIC MERAKLILARINA EN GÜZEL YILBAŞI HEDİYESİ: YENİ SNAPMATIC ÖZELLİKLERİ

Rockstar, bu yılbaşında Snapmatic fotoğrafçılarını da unutmuyor. Tüm bu içeriklere ek olarak, Snapmatic’e Filter, Border ve Facial Expression gibi çeşitli efektler gelmiş durumda. Filter ile fotoğrafınıza renk efekti verebilir, Border ile çerçeve ekleyebilir, Facial Expression ile de daha eğlenceli bir fotoğraf karesi için karakterinizin yüz mimiklerini değiştirebilirsiniz. Öte yandan karakterinize odak vermenizi sağlayan Depth of Field Effect ile çektiğiniz fotoğraflar üzerine yazı yazıp kendi Meme’lerinizi yaratabileceğiniz Meme Creator özellikleri de sizleri bekliyor. Tüm bu yeni Snapmatic özellikleri Noel ve yılbaşından sonra dahi oyunda kalacak ve Snapmatic özelliklerini Story Mode, yani single-player’da da kullanabileceksiniz. Filter, Border, Facial Animation ve Depth of Field Effect özelliklerine oyun içinde fotoğraf çekerken göz atabilirsiniz (Facial Animation ve Depth of Field Effect özelliklerine sadece Self Portrait Mode’dayken, yani karakterinizi “selfie” olarak çekerken ulaşabilirsiniz). Meme Creator’ı kullanmak için ise oyunu durdurup Gallery’den Meme yapmak istediğiniz fotoğrafı seçerek PS3’te kare, X360’da X tuşuna basarak fotoğrafınıza yazı ekleyebilirsiniz.

Yakaladığınız veya yeni Snapmatic özellikleriyle yarattığınız en güzel yılbaşı özel fotoğraflarınızı Snapmatic’ten #XmasInLosSantos olarak etiketleyip tüm dünyayla paylaşabilirsiniz zira Rockstar bu etiketli fotoğrafların içinden en güzellerini ocak ayında Newswire üzerinden paylaşmayı da düşünüyor.

SEÇKİN ARAÇLAR, SİLAHLAR, APARTMANLARA YILBAŞI ÖZEL İNDİRİMLERİ (5 OCAK’A KADAR)

Rockstar ayrıca bayram sezonuna özel olarak bugünden başlayıp 5 Ocak’a kadar bazı seçkin silahlar, araçlar ve daha fazla içeriğe indirim getirmeyi de planlıyor.

El bombaları (Grenade), gözyaşartıcı gaz bombası (Tear Gas) ve yapışkan bomba (Sticky Bomb) gibi çeşitli bombalar yarı fiyatına satılırken, Super Diamond, Vapid Fugitive, Benefactor Schwartzer ve Ubermacht Zion gibi seçkin lüks sedanlarda da %30 indirim mevcut.

Eğer arkadaşlarınızla beraber GTA Online’daki apartmanınızda yeni yıl partisi vermek gibi bir planınız varsa, Tinsel Towers’daki 45. ile 29. dairelere %25 indirimle sahip olabilirsiniz.

Ayrıca giyim mağazalarındaki Hinterland ve Yeti marka botlara, Los Santos Customs’daki müzikal araç kornalarına, Ammu-Nation’daki yeşil ile altın rengindeki silah kaplamalarına yarı fiyatına indirim gelirken, Blaine County’deki kar fırtınasından korunmak için kış şapkalarına, berelere, Hinterland ve Yeti botlarına %50 indirim gelmiş durumda.

Biz de GTATurk.com olarak tüm takipçilerimize mutlu yıllar diliyoruz. GTA V ile birlikte geçen dopdolu ve güzel bir yılı geride bırakırken, ilk GTA V ek hikâye paketinin ve oyunun PC versiyonunun muhtemel çıkış yılı olacak olan 2014 yılında da Los Santos & Blaine County boyunca maceralara kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yarın itibariyle San Andreas’ı karlar altında görmemize olanak verecek olan, oyuncular için en güzel yılbaşı hediyesi veren ve Snapmatic’e yepyeni, harika özellikler getiren bu DLC için de Rockstar’a teşekkürlerimizi sunuyoruz!

Mutlu yıllar ve iyi eğlenceler!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*