Squid Physics’den GTA Tema Müziklerine Cover
08 Ağustos 2013  

GTA V öncesi biraz eskileri anmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse, GTA serisinin tema müziklerini başarıyla cover’layarak eskileri unutmayan bu GTA sever sizler için sahne alıyor…

Başarılı bir müzik yapımcısı olan YouTube kullanıcılarından SquidPhysics, geçtiğimiz günlerde GTA III, Vice City, San Andreas ve GTA IV‘ün tema müziklerini tek başına cover’layıp Rockstar da dahil olmak üzere herkesin takdirini toplayarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kısa bir aradan sonra Squid Physics, cover’larına GTA IV’ün ek paketleri olan The Lost and Damned ile The Ballad of Gay Tony‘nin tema müzikleriyle devam ediyor ve yine harika iki cover’a imzasını atıyor. Aşağıdan gerçekleştirdiği cover’lara göz atabilirsiniz. Kısa zamanda Liberty City Stories, Vice City Stories ve Chinatown Wars‘un cover’larını da kendisinden dinlemeyi umuyoruz… İyi seyirler ve keyifli dinlemeler.

Şu anda herkesin favori cover’ı San Andreas ve GTA IV olmuş gibi görünüyor. Peki sizin hangisi?

GTA III

Vice City

San Andreas

GTA IV

The Lost and Damned

The Ballad of Gay Tony


Güncelleme – 17.09.2013: Squid Physics, GTA V’in tema müziği için elini çabuk tuttu! GTA V’in çıkışıyla beraber GTA V’in tema müziğine de el atan Squid Physics’in işte o başarılı cover çalışması:

GTA V

Güncelleme – 10.11.2013: Squid Physics’den Liberty City Stories’ın o efsane tema müziğine de cover geldi… Ayrıca Red Dead Redemption’ı da unutmayan başarılı müzisyenin, Red Dead Redemption cover’ına da buradan göz atabilirsiniz.

Liberty City Stories

Güncelleme – 25.02.2014: Ve Vice City Stories’ı da cover’layan Squid Physics, seriyi tamamladı!

Vice City Stories

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*