[Site Tanıtım]
10 Nisan 2015  

Bir çoğumuzun merakla beklediği GTA 5, sonunda PC oyuncularıyla buluşuyor. Uzun bir süredir çıkması ertelenen ve Rockstar Games tarafından iki kere çıkış tarihi ertelenen GTA 5, yüksek çözünürlüklü oyun kalitesi ile 14 Nisan’da tüm GTA severlerle buluşuyor.

Oyunun 60 GB gibi bir boyutu olduğunu da göz önünde bulundurun Rockstar Games, oyunu dijital ön sipariş ile Steam üzerinden alan kullanıcılara dün itibariyle indirme imkanı da sağladı. Boyut oldukça büyük olduğu için bir çoğumuzun 1-1,5 gün gibi bir sürede oyunu indireceği düşünülmüş olsa gerek. Böylece oyunun çıkış ve açılı tarihi olarak belirlenen 14 Nisan’da oyunu ön sipariş ile alıp indirmiş kullanıcılar direk oynamaya başlayabilecek.

GTA 5, halihazırda Xbox ve Playstation platformlarında bir süredir oynanıyor. Birçok internet sitesi ve Youtube kanalı da oyun ile ilgili binlerce eğlenceli tanıtım videosu, görev videoları ve sayamayacağımız farklı konsepte video ve yazılarını paylaştılar. Bu platformlardan farklı olarak PC için GTA 5’de 60 fps oyun özelliği kullanıcıları en çok heyecanlandıran unsur oluyor. Bakalım hep birlikte oyunun oynanış ve video kalitesi hakkında birkaç gün içerisinde daha çok bilgi sahibi olacağız. Birçok GTA oyununda olduğu gibi singleplayer oyun modunda kullanılmak üzere firma tarafından çıkarılan gta 5 hileleri de pc ye çıkış ile birlikte açıklanacaktır.

Tüm GTA oyunlarının ayrı bir tadı olduğunu hepimiz biliyor. Hala GTA 4 veya GTA San Andreas oyunlarını bıkmadan oynayan kullanıcılar da mevcut. Firma tarafından izin verilen gta 4 hileleri ve gta san andreas hileleri de oyun içerisinde birçok görevi kolaylıkla yapmamızı ve oyuna eğlence katmamızı sağlıyordu. GTA 5 için de aynı keyfin sağlanacağını temenni ediyoruz :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*