The Lost and Damned
02 Eylül 2009  

Geliştiren: Rockstar North
Dağıtıcı: Rockstar Games
Platform: Xbox 360
Multiplayer: 16 kişiye kadar
Website: rockstargames.com/thelostanddamned/
Yayın Tarihi: 17 Şubat 2009
ESRB Değerlendirmesi: MATURE 17+

Microsoft ile Rockstar’ın yaptığı 50 milyon dolarlık anlaşmanın duyulmasının ardından Xbox 360 kullanıcıları GTA IV’ün ilk ek paketinin yolunu gözlemeye başlamıştı. Dan Houser’ın da dediği üzere “Liberty City’nin farklı bir yüzü” onları bekliyordu..

Lost And Damned büyük bir genişleme paketi, birkaç ek görevden çok daha fazlasını içeriyor. Özellikle motorlar olmak üzere birçok yeni araç, 6 silah, yeni yan görevler, TV showları, multiplayer modları, radyolarda 54 yeni parça ve yepyeni karakterler… L&D, Niko’nun hikâyesiyle aynı zamanda Liberty City’i paylaşıyor. Bizi, Rockstar’ın yarattığı çoğu efsane olan karakterlerden bir tanesiyle daha başbaşa bırakıyor. Johnny Klebitz..

GTA 4’teki zenginlik hayalleriyle gelen Niko’nun aksine, Johnny; Lost adında bir suç kardeşliğinin tecrübeli üyesi. Psikopat karakterde iyi bir motor kullanıcısı olan Johnny; çete savaşlarıyla kana bulanmış şehirdeki bir kaosun içinde buluyor kendini. Kahramanımızın bir evi, bolca silahı ve güvenebileceği birçok çete üyesi arkadaşı var. Çete savaşlarına da beraber katılabileceğimiz bu arkadaşlarımızla evlerimizde kumar oynayabiliyor, bilek güreşi bile yapabiliyoruz. Oyun içerisinde etkileşim gerçekten de üst düzeyde.

Yazının devamı forumda. Görebilmek için burayı tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*