TLAD Multiplayer

DEATHMATCH

Konsollarda: 2 – 16 oyuncu / PC’de: 2 – 32 oyuncu

deathmatch.jpg

Herkesin tek başına olduğu ve kıyasıya mücadele ettiği bir mod. Unutmayın, bu modda en çok öldüren değil; en çok paraya sahip olan kazanıyor.

TEAM DEATHMATCH

2 – 8 takım

teamdeathmatch.jpg

Bu modda takım hâlinde çalışıyor ve rakip takımın adamlarını temizleyip üstlerinden düşen paraları topluyorsunuz. Oyunun sonunda en çok paraya sahip olan ekip oyunu kazanıyor.

RACES

Konsollarda: 1 – 16 oyuncu / PC’de: 1 – 32 oyuncu

races.jpg

Yeni motosikletlerle ya da arabalarla Liberty City caddelerinde yarışıyor, sopanızı sağa sola sallayarak rakiplerinizin suratını dağıtabiliyorsunuz.

CLUB BUSINESS

2 – 8 oyuncu

clubbusiness.jpg

The Lost’un üyeleri oluyor ve telefondan size Angus’ın bildireceği görevleri yapıyorsunuz. GTA IV’ten Team Mafiya Work moduna çok benziyor.

LONE WOLF BIKER

Konsollarda: 2 – 16 oyuncu / PC: 2 – 32 oyuncu

lonewolf.jpg

Tek kişilik olan bu modda Lone Wolf denen bir motor sürücüsü var. Herkes onun peşinde ve onu öldüren Lone Wolf oluyor, kovalamaca tekrar başlıyor. Oyunu kazanabilmek için Lone Wolf oyuncusunun belirtilen checkpoint’lerden geçerek en uzun süre hayatta kalması gerekiyor.

CHOPPER VS CHOPPER

2 oyuncu

choppervschopper.jpg

Helikopteri kullanan oyuncu onu durdurmaya çalışırken motosikleti kullanan oyuncu birtakım checkpoint’leri takip ederek yoluna devam etmeli. Motosikletli öldüğünde, oyuncular yer değiştirir ve oyunun sonunda en fazla checkpoint’e ulaşan oyuncu kazanır.

WITNESS PROTECTION

2 takım

witnessprotection.jpg

Bu modda ya N.O.O.S.E ya da The Lost oluyoruz. Mâhkumların başka bir hapishaneye taşınması için bir cezaevi nakliye aracı var. N.O.O.S.E, mahkûmları LCPD merkezlerine güvenli bir şekilde teslim etmek zorunda, The Lost üyeleri ise ağır zırhlı bu nakliye aracını ortadan kaldırmalı.

OWN THE CITY

2 takım

ownthecity.jpg

The Lost ve Angels of Death şehirdeki çeşitli bölgelerin hâkimiyeti için savaşıyorlar. GTA IV’teki Turf War modunun bir benzeri olan bu modda bir bölgeyi alabilmek için, bölgede bulunan rakip çetenin tüm oyuncularını öldürmeniz gerekiyor.

FREE MODE

Konsollarda: 1 – 16 oyuncu / PC’de: 1 – 32 oyuncu

freemode.jpg

Ne amaç ne kural ne de skor var, tamamen özgürsünüz!


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*