#TurkceGTAVistiyoruz TT Oldu!
08 Eylül 2012  


Ocak ayında başlattığımız #TurkceGTAVistiyoruz hareketi ilk aşamada 9000’i aşkın imza toplanmıştı. Ve bugün neredeyse tüm Türk oyun dünyasının desteğiyle Twitter’da 6897 twit ile en çok konuşulan konular arasına girerek büyük bir başarıya imza attı.

Sonuç olarak 9000’i aşkın imza ve 1 saatte atılan 6000’i aşkın twit ile biz Türk oyuncuları Rockstar Games’e Türkçe GTA V’i ne kadar çok istediğimizi göstermiş olduk. Artık söz sırası Rockstar Games’de, onlardan gelecek müjdeli haberlerin yolunu gözlüyor olacağız.

Bu süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen tüm oyun sitelerine, editörlere ve Türk oyuncularına çok teşekkür ederiz, umarız amacımıza ulaşırız ve GTA V’i Türkçe olarak oynarız! 

Ve söz verdiğimiz gibi, bugün TT olursak 1 kişiye Max Payne 3 PC, 1 kişiye GTA: EFLC PC vereceğimizi söylemiştik. Bugün saat 15:00 – 16:00 arasında “#TurkceGTAVistiyoruz @RockstarGames” tagini kullananlar arasında yaptığımız çekiliş ile:

@Croesus_ Max Payne 3 PC kazanmıştır.

 

@Technobreaker97 GTA: EFLC PC kazanmıştır.

#TurkceGTAVistiyoruz TT Oldu!” üzerine 4 düşünce

  1. bende türkçe tam olarak gelmez sadece altyazı olarak çevirirler.dublaja kalksalar çok emek ve çok para harcanacak fakat buda çapulcu şirketi değil koskoca rockstar games

  2. Geri izleme: Grand Theft Auto V’i Türkçe istiyoruz! « GamesNews

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*