Ücretsiz GTA V iFruit ve Kitapçık Uygulaması Apple iOS’da
16 Eylül 2013  

Yarından itibaren tüm dünyayla buluşacak olan ve çıkışına sadece saatler kalan GTA V için Rockstar yenilikler getirmeye devam ediyor. Apple iOS cihazlarına yeni gelen bu iki uygulaymayla birlikte GTA V artık her yerde sizinle!

Grand Theft Auto: iFruit – Los Santos Customs ve Chop the Dog uygulamalarını içerir.

  • Los Santos Customs: Los Santos Customs uygulaması, her nerede olursanız olun sizlere aracınızı modifiye etmenize imkân sağlıyor. Bu uygulamayla birlikte ister barda, ister plajda, hatta ister tuvalette GTA V ve GTA Online’daki araçlarınızın boyasını, pencerelerinin renk tonlarını, duman renklerini, jantlarını, kaputunu, rüzgâr kanatlarını ve hatta plakasını telefonunuz aracılığıyla tasarlayabilirsiniz. Eğer aracınızın görsel yönü değil de daha çok tekniksel yönü ilginizi çekiyorsa, aracınızın motorunu, frenlerini, egzozunu, süspansiyonunu değiştirebilir; üstelik aracınızı yeni farlarla, kornalarla, lastikler ve kurşun geçirmez zırhla da özelleştirebilirsiniz. Modifiyenizi tamamlayıp cihazınızdan siparişinizi verdikten sonra oyun içinde garajınızda sipariş verdiğiniz modifiyeli aracınızı bulabilirsiniz. Ya da oyun içindeyken siparişi verebilir ve yerel bir araba tamircisinden siparişinizi gelip almanıza dair telefon alabilirsiniz.

 

  • Chop the Dog: Chop, Franklin’in GTA V’teki köpek arkadaşı. Eğer bu uygulamayla birlikte ona iyi bakarsanız, oyunda Franklin ile oynadığınızda avantaj elde edebileceksiniz. Onu sevin, besleyin, oyunlar oynayın ve ona taktikler öğretin. Çok fazla veya çok az aktivite Chop’ı mutsuz etmeye yetecektir ve kimse de mutsuz bir Rottweiler’dan hoşlanmaz. Chop’ı dolaştırın; çete üyelerini mahallenizden kovsun, bayanları korusun…

Grand Theft Auto V: The Manual (Kitapçık)

Bugüne kadarki gelmiş geçmiş en büyük GTA oyunu olmasından ve her şeyini bir kitapçığa sığdıramayacak kadar büyük bir oyun olmasından dolayı Rockstar, oyunun kutusundan çıkacak olan klasik oyun kitapçığının yerine kitapçığı dijital bir ortama taşımaya karar verdi ve bu uygulamayla birlikte akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar için Grand Theft Auto V: The Manual adında tam 100 sayfalık bir dijital kitapçık hazırladı. Oyun Kontrolleri’nden Özellikler ve Credits’e kadar temel ve pratik her şeyi barındıran bu kitapçıkta, aktivitelerin, yerel dükkânların ve oyun içindeki markaların yanı sıra; Los Santos ile Blaine Vilayeti’nin her bir noktasını inceleyebileceğiniz, üzerinde tüm göstergelerin yer aldığı  bir interaktif harita da bulunuyor.

Tüm bu uygulamalar bugün itibariyle ücretsiz olarak App Store’da yerini alacak. Uygulamaları şimdi iOS cihazları için App Store’dan indirebilirsiniz. Rockstar’ın açıklamasına göre çok yakın zamanda Android, Windows Phone, PlayStation Mobile ve Vita‘ya da gelecek olan bu uygulamaların mobil cihazların yanı sıra PC ve Mac için de gelmesi planlanıyor.

Diğer platformların çıkışı hakkında yeni bilgiler geldiğinde sizlerle paylaşacağız. Bizden ayrılmayın.

Güncelleme – 17.09.2013: Dijital kitapçık The Manual; Android, PC ve Mac için de çıkışını gerçekleştirdi.

Güncelleme – 28.10.2013: iFruit uygulaması en niyayetinde Android için de çıktı! Hemen indirmek için tıklayın.

Güncelleme – 01.04.2014: iFruit uygulaması artık PlayStation Vita’da… Hemen indirmek için tıklayın.

Ücretsiz GTA V iFruit ve Kitapçık Uygulaması Apple iOS’da” üzerine 6 düşünce

  1. Geri izleme: GTA V'ten Yeni Sanatsal Çalışmalar: Franklin & Chop | GTATurk.com

  2. Geri izleme: GTA V – Karakterler | RockstarTurk

  3. Geri izleme: GTA V – Karakterler |

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*