VGX Ödülleri | Yılın En İyi Oyunu: GTA V
08 Aralık 2013  

Geçtiğimiz aylarda Golden Joystick ödüllerinde ve geçtiğimiz cuma günü de Inside Gaming tarafından “Yılın En İyi Oyunu” ödülünü kazanan GTA V, oyun dünyasının en prestijli ödüllerinden VGX 2013 ödül töreninde de bu istikrarını korudu ve yine Game of the Year (Yılın Oyunu) ödülünü kimselere bırakmadı! 8 dalda aday gösterilen GTA V, “En İyi Soundtrack” dalında da birinciliği göğüslerken, artık her GTA oyununda klasikleşmiş “Yılın Oyunu” ödülünü de alarak 2013 yılını birçok ödül töreninde onlarca ödülle tamamladı. Ödül töreni sonunda oyunun soundtrack albümü The Music of Grand Theft Auto V konseri, oyunun soundtrack’lerinde imzası bulunan A$AP Rocky, The Chain Gang of 1974, Jay Rock, Tyler, The Creator ve sürpriz konuk The Game ile birlikte müthiş bir GTA V gecesi sonlanmış oldu. VGX ödül töreninin tamamını ve bu muhteşem konseri aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Bunun yanı sıra sizleri törenden GTA V kareleriyle başbaşa bırakalım. A$AP Rocky, The Chain Gang of 1974, Jay Rock, Tyler, The Creator, The Game, DJ Pooh, Wavves gibi oyunun soundtrack’lerinde imzası bulunan ve oyunun radyolarında duyduğumuz tanıdık seslerin yanı sıra, Rockstar North’dan pek çok isim ve Michael’ın ses aktörü Ned Luke, Franklin’in ses aktörü Shawn Fonteno ve Tracey’nin ses aktrisi Michal Sinnott da dün gece oradaydı.

Tören ve büyük konser öncesi için son hazırlıklar…

Tören sonunda gerçekleşen The Music of Grand Theft Auto V konseri, A$AP Rocky, Jay Rock, Tyler, The Creator ve sürpriz konuk The Game ile  birlikte coşkuyla başladı.

Radio Los Santos’ta “Ali Bomaye” adlı parçasıyla kendisini duyduğumuz ünlü rapper The Game, konser boyunca konukları coşturdu.

A$AP Rocky, The Game ve Tyler, The Creator.

The Chain Gang of 1974 grubu, oyunun soundtrack’inin en gözde parçalarından “Sleepwalking”i canlı olarak seslendirdi.

“Sleepwalking” parçasının bestecisi The Chain Gang of 1974 grubu, ana karakterlerden Michael’ın ses aktörü Ned Luke ile birlikte…

Rockstar North’un baş sinematik animatörü Felipe Busquets, Ned Luke ile birlikte.

Felipe Busquets, Tracey’nin ses aktrisi Michal Sinnott ile birlikte.

Ana karakterlerden Franklin’in ses aktörü Shawn Fonteno; Ludacris, Battlecat, DJ Quik, DJ Pooh, basketbolcu Matt Barnes ve Rockstar North ekibiyle.

Shawn Fonteno; Ned Luke, Michal Sinnott ve röportaj için orada olan MTV muhabirleriyle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*