Vice City Anniversary Koleksiyonları Rockstar Warehouse’da Satışta
11 Aralık 2012  

Mobil cihazlara çıkışını gerçekleştirerek 10. yılını coşkuyla kutlamaya devam eden Vice City, mobil cihazlara çıkışının şerefine Rockstar Warehouse’a birbirinden güzel Vice City Anniversary koleksiyon içerikleri getiriyor. Tişörtlerden saç bandına, saç bandından özel Vice City & 80’ler temalı Rubik küpüne ve daha birçok özel koleksiyonluk içerikler Rockstar’ın mağazında sizleri bekliyor. İşte o içerikler…

Vice City 10th Anniversary Logo Tişörtleri (görüntüsü yukarıda)

Önünde Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary’nin logosu, arka yakasının alt kısmındaysa ufak Rockstar Games logosu bulunan %100 pamuktan yapılmış tişört. Erkek ve kadın ölçüleri için pembe ve siyah seçenekleriyle mevcut.

Vice City 10th Anniversary Body Faders® Tişörtleri

Isıya duyarlı pigmentden yapılmış, iki farklı rengiyle bulunan %100 pamuktan yapılmış tişört. Mavi tişörtün önünde Infernus’un şık bir resmi bulunmakta ve soğuk & sıcak bir alanda maviden gökyüzü mavisine dönüşüyor. Gri tişörtün önünde ise ikonik Vice City kızının resmi bulunmakta ve soğuk & sıcak bir alanda griden beyaza dönüşüyor. İkisinin de arka yakasının altında Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary’nin ufak bir logosu mevcut.

Vice City 10th Anniversary Koleksiyon İçerikleri

Saç Bandı

Yumuşak ve emici pamuklu bu siyah saç bandının önünde işlemeli pembe neondan Vice City logosu, arkasında ise Rockstar Games logosu bulunuyor.

Rubik Küpü®

80’ler döneminin renklerini ve orijinal Vice City’nin sanatsal çalışmalarını taşıyan 6 taraflı klasik küp.

Plaj Topu

Dayanıklı polivinil klorürden yapılmış, 10.5”’lik bir çap ile şişen ve dalgalı pembe deseninde Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary’nin logosu, arkasındaki alt siyah bölümündeyse Rockstar Games logosu bulunan Vice City 10th Anniversary özel plaj topu.

Rozet Çeşitleri

Orijinal Rockstar Games sanatsal çalışmalarını taşıyan 20 adet yuvarlak düğmeli Vice City rozetleri.

Para Tutacağı

İki taraflı, özel tasarımlı ve nikel kaplamalı pirinç alaşımından yapılmış bir para tutacağı. Bir tarafında Vice City 10th Anniversary logosu, diğer tarafındaysa Rockstar Games logosu mevcut.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*