Warehouse’da GTA V İçerikleri: Golf Sopası, USB Sürücü, T.P.I Tişörtü
26 Mart 2014  

Rockstar Warehouse’ın Grand Theft Auto V Koleksiyonu yeni gelen ürünlerle birlikte güncellendi. Bu sefer oyuncuları sınırlı sayıda GTA V temalı golf sopası, altın kalıplı USB flash bellek ve Trevor Philips Industries tişörtü bekliyor.

Sınırlı Sayıda GTA V Golf Sopası

1,000’den az üretilmiş olan bu Grand Theft Auto V golf sopası, orta menzilli sert vuruşların üstesinden gelecek kadar oldukça sağlam demir uçlu. Tepesinde ünlü “V” logosu, sapında ise bir Rockstar logosu bulunuyor. Fiyatı 60.00$.

GTA V Altın Kalıp USB Sürücüsü

Altın renkli ve altın kalıp tarzında üretilmiş olan bu 2GB’lık USB flash bellek, altındaki kaydırıcı sayesinde uzatılabilen uzatmalı USB kablosu işlevi de görüyor. Kalıp, ağır miktarda çinko alaşımı ve ön tarafında Grand Theft Auto V ile Rockstar Games logo işlemesi içeriyor. Fiyatı 12.00$.

GTA V Trevor Philips Industries Tişörtü

Nervous Ron ve Trevor, Trevor Philips Industries’i büyütmek için oldukça çalışıyor. Bu endüstrinin bir parçası olacaklar için %100 yumuşak gri pamuktan üretilmiş bu tişört, önünde T.P.I’ın ufak bir logosunu, arka yaka kısmının hemen aşağısındaysa tam “Trevor Philips Industries” yazısını içeriyor. Fiyatı 20.00$.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*