Warehouse’da Yeni GTA V İçerikleri: Bugstars Tişörtü, Zippo & Posterler
21 Kasım 2013  

Rockstar Games’in resmi online ürün satış sitesi olan Rockstar Warehouse‘ın Grand Theft Auto V Koleksiyon setinde yepyeni GTA V ürünlerini yerini aldı. Siteye yeni gelen ürünlerin içinde “Bugstars Pest Control” tişörtü, sanatsal çalışmalardan oluşan yeni posterler ve GTA V temalı Zippo Çakmak göze çarpıyor.

Bugstars Logolu Tişört

Los Santos’un en azılı ve en şüphe uyandıran (!) böcek ilaçlama firması Bugstars’ın önlü ve arkalı logosunun yer aldığı %100 pamuktan üretilmiş bir tişört. Fiyatı 20.00$.

Grand Theft Auto V Zippo Çakmak

Bu klasik tarz orijinal doldurulabilir Zippo Çakmak; tamamen krom kaplamalı ve yüksek cilalı olup, üzerinde lazer oymalı “V” logosunu, arkasında ise küçük bir Rockstar logosunu bulunduruyor. Fiyatı 30.00$.

Grand Theft Auto V Poster Koleksiyonu

 GTA V’in orijinal sanatsal çalışmalarını içeren 22”x28” boyutundaki bu altı yeni posterle odanızın duvarlarını süsleyin. Tanesi 15.00$ olan bu posterlerden Michael, Franklin, Trevor‘ın arasından birini seçin veya üçüne de setli olarak (35.00$) sahip olun. Ya da popüler çalışmalardan “Beach Weather” ve “Stop and Frisk” kızlarını odanızın en güzel köşesine asın. Öte yandan, bir tarafında Michael ve Franklin’in Vangelico soygunu için hazırlanışını, diğer tarafında da oyunun resmi kapak tasarımını içeren çift taraflı özel poster de sizleri bekliyor.

Önceki Rockstar Warehouse ürünleri için:

Los Santos Tişörtleri, LS Şerif Şapkası & Resmi Poster  |  GTA Kubrick’leri
Grand Theft Auto V Tişörtleri  |  Vice City Anniversary Koleksiyon

Warehouse’da Yeni GTA V İçerikleri: Bugstars Tişörtü, Zippo & Posterler” üzerine 2 düşünce

  1. Geri izleme: Rockstar Warehouse’da Yeni GTA V İçerikleri: Chop, Tişörtler & Plaj Havlusu | GTATurk.com

  2. Geri izleme: Warehouse’da Yeni GTA V İçerikleri: Chop, Tişörtler & Plaj Havlusu | RockstarTurk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*