Warehouse’da Yeni GTA V İçerikleri: Uyku Tulumu, iFruit ve Fazlası
17 Aralık 2013  

Bu yılbaşında sürpriz hediyelerle sevdiklerinizi mutlu etmek istiyor ancak paranızı nerede harcayacağınız konusunda bir fikriniz yoksa, Rockstar Warehouse tatil sezonuna özel olarak Grand Theft Auto V Koleksiyon setine sizler için yepyeni ürünler getirmeye devam ediyor. Rockstar Warehouse’a yeni gelen GTA V içerikleri; ceset torbası şeklindeki uyku tulumu, iFruit iPhone kılıfı ve fazlasını içeriyor.

Ceset Torbası Uyku Tulumu

“Dead Man Walking” görevinde IAA binasına gizlice girmek için Michael’ın kullandığı ceset torbasının bir benzeri olan bu ceset torbası şeklindeki uyku tulumu, sol fermuarlı kenarında baskılı L.S. County Coroner (L.S. Vilayeti Adli Tabip) yazısı, üzerinde resmi Grand Theft Auto V logosu bulunan ergonomik başlık ve üst fermuarında ise Rockstar Games logosu yer alıyor. Fiyatı 70.00$.

iFruit iPhone Kılıfı

Bu ultra ince, şık, yumuşak dokunuşlu ve sağlam Snap Case, iPhone’unuzun (4, 4s, 5 ve 5s) dört köşesini de korumak için burada… Arkasında iFruit logosu, bir kenarında “V” logosu ve diğer kenarında da Rockstar logusu yer alıyor. Fiyatı 10.00$.

Power Magnet Paketi

Bu üçlü setteki hafif ancak oldukça kuvvetli olan her bir magnet, 1.25″ (3.175cm) çapında ve bir tarafında oymalı Grand Theft Auto V logosu, diğer tarafında ise Rockstar logosu bulunduruyor. Fiyatı 10.00$.

Los Santos Cankurtaran Tişörtü

Sarı ve beyaz renkleriyle satışta olan bu uzun kollu, yumuşak, %100 pamuktan yapılmış tişört, sol göğüs tarafında ufak “Los Santos Lifeguard” logosu, arkasında büyük “Los Santos Lifeguard” logosu ve kol bölümlerindeyse aşağı doğru “LIFEGUARD” yazısı yer alıyor. Fiyatı 24.00$.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*