Yeni GTA V Reklamları Başladı: Figueroa Oteli ve Brooklyn’den Merhaba!
08 Ağustos 2013  

Daha önceden resmi kapak tasarımının duvar boyamasıyla GTA V için büyük çapta reklamlara yavaş yavaş başlayan Rockstar, binaları GTA V reklamlarıyla süslemeye devam ediyor! New York’un Brooklyn bölgesinde bir binaya basılmakta olan yukarıdaki reklamda, ana karakterlerimizden Trevor’ın yeni bir sanatsal çalışmasının reklam boyamasını görüyoruz. Aşağıdan çekilmiş görüntülere göz atabilirsiniz. Büyültmek için üzerlerine tıklamanız yeterli.

  

Öte yandan GTA reklamlarıyla hatırladığımız, özellikle en son geçtiğimiz sene Max Payne 3 ile boyanan, Rockstar’ın da reklam haklarına sahip olduğu ve GTA V’te de Hookah adıyla karşımıza çıkacak olan Los Angeles’ın ünlü Figueroa Oteli’nin üç binası da en sonunda GTA V ile süsleniyor! Otelin üç binası üç karakterimizle GTA V’in toprakları olan Los Angeles’ta L.A. halkını selamlamak üzere!

Ayrıca geçtiğimiz gün New York’ta Sony anlaşmalı GTA V reklamlarına da rastlamıştık. Anlaşılan oyunun çıkışına yaklaşık 1 ay kala reklamlara hız verilmiş durumda. Forumumuzdan daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*