Yeni Muhtemel GTA V İpuçları
05 Temmuz 2011  

Rockstar’ın favori casting ajansında yeni ilanlar göründü. İnteraktif bir proje için hareket yakalama ve seslendirmede çalışacak aktörler aranıyor ve çekimlerin ise temmuz ayının ortasında başlayacağı belirtiliyor. Daha önce de benzeri ilanlar görmüştük. Bu kez karakter listesi şöyle:

JANE BELL (45-50 yaşlarında/Bayan/Amerika): Beyazdır. Çirkindir, tek başına yaşar. Gamsızdır ve tatlı dillidir.

JEFFREY (38-45 yaşlarında/Erkek/Amerika): İrlanda kökenlidir. Uzun ve atletik yapılıdır. Parasını kumarda kaybetmiştir ve üvey kardeşinin yanında çalışmaya başlamıştır. Biraz kaçıktır.

WILLIAM (35-40 yaşlarında/Erkek/Amerika): Jeffrey’nin üvey kardeşidir. Cana yakın ve konuşkandır. Beverly Hills’te bir restoranı vardır.

EDDIE MCREARY (45-50 yaşlarında/Erkek/Amerika): İrlanda kökenlidir. Kuzeniyle birlikte yaşar. Ot içer ve kafasına göre takılır.

MARCO (25-28 yaşlarında/Erkek/Amerika): Meksikalı genç bir FBI ajanıdır. İyi bir mizah anlayışı vardır ve arkadaşlarıyla takılmayı sever.

Elbette listedeki McReary ismi dikkat çekiyor. İrlanda kökenli olması ise GTA IV’teki McReary ailesinden olma ihtimalini doğruluyor. Beverly Hills ise yine Los Angeles’ı akıllara getiriyor.

gta5actors

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*