GTA IV: Turkish City 2
04 Haziran 2012  

GTA San Andreas’a çıkmış olup birçok GTA oyuncusu tarafından büyük ilgi gören GTA Turkish City’nin 2. versiyonu GTA IV ile devam ediyor.

Tayfun Kumaş tarafından geliştirilen modun içeriğine bakacak olursak; oyundaki araçlar, reklam tabelaları, ve para birimine kadar görebileceğimiz birçok görsel düzenleme bulunuyor. Ayrıca bu mod oyununun görevlerini yapmanıza engel değil ve mod ile birlikte Türkçe yama da geliyor.

Türkçe ve Türk ezgileri taşıyan bir modla GTA IV yeniden sizleri bekliyor. Ayrıntılı bilgi ve modun linkine buradan ulaşabilirsiniz.

GTA IV: Turkish City 2” üzerine 12 düşünce

  1. Her aracın plakası 34 TK 2011 .. Modun yapımcısı Tayfun Kumaş diye biz her araçta 34 TK 2011 taşımak istemeyebiliriz. Bunu düşünmeleri gerekirdi . Ayrıca oyunda o kadar fark göremedim. Çoğunluk araçlarda değişim yapılmış. Sonuç itbariyle daha iyi olabilirdi.

  2. Oyunları orjinalinden çok bu şekilde oynamayı sevenlerden biri olarak şunu söyleyebilirimki çalışma güzel ancak şu plaka olayına bende takıldım. Şimdi bazı arkadaşlarım bana diyecektirki orjinal oyundaki tüm araçların plakalarında Liberty City yazıyor diye.. Tamam kabul ediyorum buna bir lafım yok ama oyuna bir sürü modifiye edilmiş araba eklenmiş en azından bu modifiyeli arabaların plakaları yurdumuzun çeşitli illerinden derlenmiş değişik plakalar olabilirdi eğer bu şekilde olsaydı daha güzel olurdu ayrıca birşey daha var oyunun loading ekranında farklı artworkler kullanılmış bu güzel ama öndeki karakter resmindeki gölgeler işi biraz bozmuş açıkçası umarım Tayfun Kumaş ve böyle kapsamlı mod hazırlayan diğer tüm arkadaşlar ileri dönemlerde yapacağı çalışmalarda bu hususları dikkate alır. Bunların dışında mod genel anlamda iyi vermiş olduğun emeğine sağlık başarılar diliyorum.

  3. Yama çok güzel olmuş eline düşüncene sağlık.ancak bi sıkıntı var sanırım,arabanın birine bindiğinde etrafta o araçtan çoğalıyo farklı araç bulamıyorum bide taxilerin sayısı çok fazla bunun nedeni ne acaba

  4. Geri izleme: GTA 4 Turkish City 2 Modu | TÜRK Mods - Simülasyon Oyunları,Haberleri,Videolar,Mod İndir,Forum

  5. Geri izleme: GTA 4 Turkish City 2 Modu | OyunMods.com - GTA Modları,GTA 4 Mod,GTA 5,GTA V Türkiye,GTA Türkiye

  6. Geri izleme: GTA IV: Turkish City 2 ÇIKTI! (Linkler Yenilendi)

  7. Geri izleme: The Official Tayfun Kumaş – GTA IV: Turkish City 2 Çıktı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*