GTA Online Social Club Etkinlikleri | 20-22 Aralık
19 Aralık 2013  

Geçtiğimiz ay açılışı yapılan GTA Online Social Club etkinlikleri tam gaz devam ediyor. Bu hafta sonu gerçekleşecek olan yeni etkinlik, 20 Aralık Cuma, yani yarın başlayıp 22 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek. Bu haftaki etkinlik, geçtiğimiz hafta beta sürümüyle çıkışını gerçekleştiren deathmatch & yarış yaratıcısına ve Capture modlarına özel olacak: Oyuncuların içerik yaratıcısıyla yarattığı modlarla birlikte, GTA Online’ın yeni oyun modu Capture da etkinliğe ev sahipliği yapacak. Tüm bunların yanı sıra özel hediyeler, çekilişler ve klasik etkinlik canlı yayın akışı oyuncuları bekliyor.

Oyun içi özel ödül ve bonuslar

Rockstar, Creator ile yaratılan Deathmatch & Race’lerini 20-22 Aralık arasında #CreatorWeekend olarak etiketleyen ve bu zaman içerisinde en çok pozitif oyu almış beş şanslı oyuncuyu oyun içinde sürpriz hediyelerle ödüllendirmeyi de planlıyor. Öyle ki, bu beş oyuncu oyun içinde tam 1,000,000$ ve oyun içindeki araçları için özel plaka (CRE8R, TOPCRE8R, NO1CRE8R, THECRE8R veya I_CRE8) kazanacak. Beş finalist, en çok pozitif oy alımına ve Rockstar’ın takdirine göre belirlenecek.

20-22 Aralık boyunca deathmatch ve yarış modlarına giriş ücretsiz olacak. Yani bir DM veya yarış moduna girerken önceden alınan belli miktardaki ücret sadece bu hafta sonuna özel olarak alınmayacak; böylece Creator’da tüm dünya çapındaki oyuncuların yaratmış olduğu modları paranız eksilme korkusu olmadan doyasıya keşfetme imkânına sahip olabileceksiniz. Öte yandan, Adder, Dinka Double-T ve Buzzard araçlarına da bu hafta sonuna özel olarak %25 indirim gelirken, Armor araç modifikasyonlarına ise %50 indirim geliyor. Ve tabii ki özel Crate Drop’lar da unutulmuyor…  Etkinliğe özel olarak tüm hafta sonu boyunca Crate Drop’lar (içinde cephanelik, para bulunan ve bulunduğunda bonus RP veren gizli hediye sandıklar) iki kat RP’den daha fazlasını içerecek. Bunlara yüksek güçlü silahlar, bonus paralar ve kıyafetler de dahil.

Etkinlik saati ve canlı yayın

Yarın Türkiye saatine göre 21:00’de başlayacak olan etkinliği socialclub.rockstargames.com/events ve twitch.tv/rockstargames adresleri üzerinden canlı olarak da izleyebilirsiniz.

Rockstar çalışanları

Her Social Club etkinliğinde olduğu gibi etkinlikte Rockstar çalışanlarıyla beraber oynama fırsatına da erişebileceksiniz. Xbox LIVE ve PlayStation Network’teki Rockstar çalışanlarının ID’leri şöyle:

  • PlayRockstar
  • PlayRockstar1
  • PlayRockstar2

Etkinlik özel çekilişi ve büyük ödül

Social Club etkinliklerinin vazgeçilmezi olan büyük ödülde çekilişe katılan beş şanslı oyuncuyu yeni ve özel GTA V içerikleri bekliyor; aşağıdaki GTA V Kolej Ceketi gibi… Kurayla belirlenecek bir diğer beş oyuncu ise GTA V tişörtleri, sticker’ları ve daha fazlasının sahibi olacak. http://socialclub.rockstargames.com/events adresinden oyuncular yarından itibaren 22 Aralık Pazar gününe kadar tüm hafta sonu boyunca çekilişe katılabilir, ancak ne yazık ki ödül gönderilecek ülkeler arasında Türkiye bulunmuyor. 

Geçen ayki ilk GTA Online etkinliğinde olduğu gibi oyuncuları yine keyif ve eğlence dolu bir etkinlik bekliyor gibi görünüyor. Özellikle iyi olduğuna inandığınız, Creator’da yarattığınız güzel deathmatch & yarış modlarınız varsa, #CreatorWeekend olarak etiketleyip oyun içi özel ödülü için şansınızı deneyebilirsiniz. Şimdiden herkese iyi eğlenceler!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*