GTA Online Yarım Milyon Teşvik Paketi Şimdi Aktif!
07 Kasım 2013  

Geçtiğimiz ay GTA Online’da yaşanan sorunlardan ötürü rahat nefes alamayan, gerek verilerini kaybeden gerekse karakteri silinen oyunculardan özür dileme amaçlı Rockstar’ın oyunculara vereceğini duyurduğu oyun içi yarım milyon dolarlık (500.000$) GTA$ teşvik paketi en nihayetinde dağıtılmaya başlandı!

Hem sorunlu geçen GTA Online’ın ilk günleri için oyunculardan özür dilemek adına hem de Online’ın artık iyiden iyiye yoluna girmesi şerefine dağıtılan bu hediye oyun içi paraların ilk olarak ilk yarısı olan 250.000$’ın yatırılması bekleniyordu, ancak Rockstar’dan gelen sürprizle tamamı, yani tüm 500.000$’ı yatırılmaya başlanmış durumda.

Eğer 500.000$’ınıza henüz kavuşamadıysanız, beklemeye devam edin. Geçtiğimiz gün itibariyle Rockstar’ın da açıkladığı gibi bu teşvik paketi yavaş yavaş dağıtılmakta ve gün içinde sizin de hesabınıza yatmış olacak. Rockstar en geç cuma gününe, yani yarına kadar paraların tüm oyuncuların hesabına yatacağını belirtiyor. Bu paketin GTA Online’ı ilk ayında oynamış olanlara özel olduğunu da tekrar hatırlatalım. GTA Online çıkış yaptığı ilk ay olan ekimde sorunlu geçtiğinden dolayı bu hediye GTA$’lar, bu problemlerle karşılaşmış ilk GTA Online kullanıcılarına özel olarak özür amaçlı çıkarılmış bir paket. Eğer GTA Online’a yeni başladıysanız ve ekim ayı içerisinde oynama şansı bulamadıysanız, ne yazık ki bu paketten yararlanamayacaksınız.

Çıkış yaptığı günden bu yana teknik sorunları peşini bırakmayan, çoğu kez verilerini ve paralarını kaybedip karakteri silinen pek çok oyuncu için eminiz ki bu 500.000$ güzel bir başlangıç olacaktır. Şimdiden iyi günlerde kullanımlar dileriz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*