GTA V Bilgileri Önümüzdeki Aylarda
14 Şubat 2012  

Rockstar Games, oyuncuların merak ettikleri konular hakkında yine bir soru-cevap makalesi yayınladı. Makalede daha çok Max Payne 3 ile ilgili bilgiler olsa da, GTA V’ten L.A. Noire’a kadar birçok oyun hakkında oldukça kritik bilgiler verildi.

GTA V ile ilgili yeni bilgilerin ve 2. trailer’ın ne zaman geleceğini soranlara cevap olarak:

Öncelikle, Grand Theft Auto V’in ilk trailer’ı için gösterdiğiniz inanılmaz ilgiden dolayı hepinize yeniden teşekkür etmek istiyoruz. Çıkış tarihi ve daha bir sürü şey de dahil olmak üzere hepinizin oyun hakkında tonla sorusu olduğunu biliyoruz. Şu anda oyun üzerinde çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz ve oyunun gelişimi hakkında bir şeyler göstermek ve birçok şey söylemek için heyecanlıyız. Birkaç ay içinde GTA V hakkında çok daha fazla şey konuşacağımızı umuyoruz. Lütfen o zamana kadar biraz daha sabredin. Sabrınız ve destekleriniz için teşekkürler!

Rockstar Games oyunun sadece Los Santos’ta geçeceğini ilan etmişti. Bunu tekrar vurguluyor:

Oyun hakkındaki resmi açıklamamızda söylediğimiz gibi Grand Theft Auto V, Los Santos’ta ve onun çevresindeki dağlık alanlar, kırsal bölgeler ve plajlarda geçiyor. Ve bu, bugüne kadar yarattığımız en büyük ve en iddialı açık dünya oyunu olacak…

Rockstar Games, Max Payne 3’ün ertelenmesi ile ilgili olarak üzgün olduklarını söylerken, bu ertelemenin daha kaliteli bir oyun yapmak için yapıldığını söyledi. Önümüzdeki haftalarda Max Payne 3’ün çıkış kapağının kesin olarak belirleneceğini ve yayınlacağını söyleyen Rockstar, L.A. Noire oyunu hakkında şu zamanda bir ilerleme oyunu düşünmediklerini açıkladı. Team Bondi ile yollarını ayıran Rockstar Games’in böyle birşey düşünmesi pek mümkün görünmüyordu zaten. Rockstar, birçok devam oyunu yapmak istediklerini ancak buna zaman olmadığı vurguladı. Tahminlere göre şu Max Payne 3’ten sonra, sırada uzun yıllardır bekleyen Bully’nin 2. oyunu için kollar sıvanacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*