GTA V Dört Adet Ekran Görüntüsü: “İş”
24 Ağustos 2012  

   

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan altı ekran görüntüsüyle ortalığı ummadığımız bir anda sarsan Rockstar, bizleri GTA V ateşiyle yakmaya devam ediyor! Rockstar daha önceden söz verdiği gibi bu hafta ardı ardına yeni ekran görüntülerini yayımlıyor ve bugün de yepyeni ekran görüntülerini sunarak haftamızı güzel bir finalle noktalıyor. “Business” (İş) adı altında yayımlanan bu dört adet görüntüsünde Los Santos’un yeraltı dünyasına tanık oluyoruz. Ekran görüntülerinin yüksek çözünürlük boyutlarına ulaşmak için yukarıdaki görüntülerin üzerine tıklamanız yeterli.

Rockstar bu görüntülerin yanı sıra birkaç veya daha sonraki haftalarda yeni görüntülerin geleceğinin de altını çizdi. Artık GTA V sezonu yavaş yavaş açılıyor. Yeni trailer’ın ve yeni bilgilerin çok yakın zamanda geleceğini hissetmemek mümkün değil!

Caddenin ortasında geçen bu aksiyon müthiş görünüyor. Ayrıca karakter ilk trailer’dan hatırlayacağımız bir simâ…

Kırsal alanlarda Cropduster’ı alıp uçurmak için sabırsızız!

Polisler, amansız bir kovalamaca ve cehenneme dönen bir şehir… Helikopterin içindeki lazer silahlı SWAT ekibi ve kırmızı aracın içindeki aynı karakter yine gözlerden kaçmıyor.

Ve işin sonu… Gemilerle, teknelerle dahi kaçmaya çalışırken Los Santos polisi yine peşinizi bırakmıyor. Lazerli silah burada da kendini gösteriyor.

GTA V Dört Adet Ekran Görüntüsü: “İş”” üzerine 3 düşünce

  1. ya oyun çıktığı ilk zaman ben youtubeden 1-2 yıl boyunca videolarını izlerim iyice öğrenirim ondan sonra int cafede oynamaya giderim benim pc kaldırmaz sonrada arabanın kırılışına adamlara çrpınca verilen tekpkilere göz atarım en çok onları merak ediyom :D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*