GTA V, Game Informer’da!
11 Ekim 2012  

Dünyaca ünlü oyun dergisi Game Informer aralık ayında GTA V’i ağırlıyor! Game Informer’ın yazı işleri müdürü Andy McNamara, Twitter hesabından yazdığı mesajda derginin aralık sayısının kapağının tüm dünyanın dört gözle beklediği GTA V olacağını açıkladı, ve Rockstar da onayladı!

McNamara, Twitter hesabından attığı tweet’te, “New York’ta, Aralık’ın kapak oyununa göz atmak üzereyiz.” derken, Game Informer’ın resmi sitesinden de derginin önde gelen isimlerinden Matt Bertz, Matt Helgeson ve Andy McNamara’nın New York’taki Rockstar Games’in stüdyosunda oyunu inceledikleri açıklandı.

Game Informer’ın gelecek ayın dergi kapak tasarımları genellikle her ayın ilk perşembe gününde gösterime giriyor ve dergi o ay içerisinde dergi abonelerine ulaşmış oluyor. Eğer dergi, aralık ayının kapağını yine gelecek ayın perşembe günü yayımlarsa; GTA V ile süslenmiş Game Informer’ın aralık sayısının kapağını 1 Kasım perşembe günü göreceğiz demektir. Ayrıca dergi kasım ayının başlarında ilk olarak abonelere ulaşmış olacak, daha sonrasında raflardaki yerini alacak ve online olarak da satışa sunulacak.

Tahminlerimize göre derginin kapağında oyunun ilk artwork’lerinden biri kullanılacak. Dergi içeriğindeyse muhtemelen oyunun daha önce hiç açıklanmamış yeni bilgileri, detayları, yeni ekran görüntüleri, artwork’leri ve Rockstar’la yapılan röportajlar yer alacak. Aralık sayısını merakla bekliyoruz!

GTA V, Game Informer’da!” üzerine 1 düşünce

  1. Geri izleme: Büyük Gün 8 Kasım! | RockstarTurk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*