GTA V Special ve Collector’s Edition Türkiye’de Ön Siparişe Açıldı!
18 Haziran 2013  

Geçtiğimiz ay duyurulan, sınırlı sayıda üretilen oyunun hayranlarına GTA V özel koleksiyon paketleri ARAL Game‘de ön siparişe açıldı! Bu paketlerin içeriğinde neler olacağına tekrar bir göz gezdirelim.

Grand Theft Auto V Special Edition:

 • Grand Theft Auto V tam sürümü.
 • Üzerinde Özel Sanatsal Çalışmalar Bulunan Bir SteelBook
  Her iki tarafında Michael, Trevor ve Franklin’in daha önce hiç görülmemiş sanatsal çalışmalarını içeren özel renklendirmeli ve metalik kaplamalı özel bir SteelBook.
 • Plan Haritası
  Bu özel içerik, 21.5” x 26.75” boyutunda Los Santos ve Blaine Vilayeti’nin mavi renkte plan haritası görünümünü içeriyor. Hızlı para kazanma mekânları ve diğer gelecek vaadeden ilgi çekici girişimci noktalarını gösteren gizli işaretleri barındırıyor.
 • Özel Yetenek Arttırıcı (Boost)
  Michael, Franklin ve Trevor’ın kendilerine has özel ve benzersiz özel yetenekleri mevcut. Bu özel “boost” ile birlikte özel yetenek barınız %25 derecede daha hızlı dolacak.

 • Akrobatik Uçuş Testleri
  Single-player’ın Akrobatik Uçuş Testleri (orijinal adıyla Stunt Plane Trials) Los Santos ve Blaine Vilayeti semalarına ek uçuş mücadeleleri getiriyor.
 • Bonus Kıyafetler, Dövmeler ve Fazlası
  Los Santos ve Blaine Vilayeti boyunca Michael, Franklin ve Trevor gardroplarında bonus kıyafetler, dövme dükkânlarında özel dövmeler ve dükkân sahiplerinden özel fırsatlar elde edecek.
 • Ek Silahlar
  Single-player’da Ammu-Nation dükkânlarını ziyaret ettiğinizde, dükkân sahiplerinin stoklarında ücretsiz silahlar bulunacak: Pistol .50, Bullpup Shotgun ve çekiç.

Grand Theft Auto V Collector’s Edition paketi Grand Theft Auto V Special Edition paketinin tüm içeriklerini içeriyor. Buna ek olarak:

 • Grand Theft Auto V Güvenlik Para Çantası ve Logo Anahtarı
  GTA V’teki soygunlardan esinlenilerek hazırlanmış bu 10.75” x 8.5” boyutundaki para çantası, önemli eşyaları saklamak için açılabilir/kapanabilir kilit ve üzerinde lazer oymalı GTA V logosu bulunan anahtar içeriyor. Arka tarafında ise üzerinde Rockstar Games logosu bulunan bir cüzdan bulunuyor.
 • Grand Theft Auto V New Era 9FIFTY™ Snapback Şapkası
  Bu özel New Era 9FIFTY™ şapkası, önünde işlemeli Los Santos logosu, sol tarafında dikişli siyah Rockstar Games logosu, karşı tarafında aplikeli bir Grand Theft Auto ‘V’ logosu yer alıyor ve arkaya doğru takılabilen bir şapka yapısına sahip.
 • Grand Theft Auto Online için Özel Karakterler
  Grand Theft Auto Online Karakter Yaratma Sistemi (orijinal adıyla Grand Theft Auto Online Character Creation System)’ne özel olarak klasik GTA karakterlerine multiplayer modunda sahip olabileceksiniz. Niko Bellic buna sadece örnek!
 • Özel Araçlar ve Garaj Mülkleri
  Oyuncular özel araçlarını saklamak için anında garaj satın alabilecek. Single-player’daki garaj, 1930’lular tarzında Hotknife hot rod aracına ve CarbonRS spor motosikletini saklayabilecek. Grand Theft Auto Online (multiplayer)’da ise oyuncular üst kesim Khamelion elektrikli arabaya sahip olabilecekler.

Grand Theft Auto V Collector’s Edition paketi, üzerinde folyo kabartmalı GTA V logosunu içeren ve tüm içerikleri kapsayan özel mat kutu içinde gelecek.

Grand Theft Auto V Collector’s Edition ve Grand Theft Auto V Special Edition, özel sürprizleri ve içerikleriyle birlikte GTA’nın dönüşünü kutlamak için GTA fanları adına harika bir seçenek. Grand Theft Auto V Collector’s Edition 360.00 TL‘den, Grand Theft Auto V Special Edition ise 225.00 TL‘den satışa sunulacak. Şu an itibariyle 17 Eylül’e kadar ön siparişe açılmış durumda.

Bu müthiş özel paketler dışında oyunun standart sürümü de ön sipariş avantajlarıyla sizleri bekliyor.

Special Edition, Collector’s Edition veya standart perakende sürümünü ön sipariş edenler Atomic Blimp adı verilen zepline pilot olarak erişme ve sürme imkânına sahip olacak. Los Santos’un sokaklarının tepesinde serinin ünlü lastik firması Atomic’in zeplinini sürmek şüphesiz oldukça zevkli olacaktır!

GTA V Special ve Collector’s Edition Türkiye’de Ön Siparişe Açıldı!” üzerine 4 düşünce

 1. süper oyun Collecter’s edition aldım.süperrrrrrrrrrr.grafikler süper ama 360tl olduğu için aldım aslında çok ucuz 17 eylülden sonra 500 tl lerde birşey olacakmış.bence alın şiddetle tavsiye ederim köpeğiniz bile var.hatta siz köpeğinizi yönetebiliyorsunuz.ARAL’a çok teşekkür ederim.herkesi iyi günler by by by:D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*