GTA V Trailer #2 Ertelendi & Yeni Sanatsal Çalışmalar
02 Kasım 2012  

Dün itibariyle dört gün içinde yeni GTA V trailer’ının geleceği, sızan ön sipariş içeriklerinden sonra belli olmuştu. Bunun üzerine Rockstar, resmi sitesinden bir açıklamada bulundu ve ikinci trailer’ın çok yakında geleceği resmi olarak duyuruldu! Rockstar, ikinci trailer’ın üzerinde çalıştıklarını belirtiyor.

Fakat Rockstar’dan kötü bir haber var: İkinci trailer, New York’taki ölümcül Sandy Kasırgası’ndan dolayı ne yazık ki ertelendi. New York’taki ofislerinde elektrik konusunda sorunlar yaşadığını belirten Rockstar, yakın zamanda halledeceklerini ve ikinci trailer’la birlikte çok yakın zamanda döneceklerini dile getiriyor.

Öte yandan ön sipariş içerikleri arasında yer alan iki sanatsal çalışmanın yer aldığı posterlerin yüksek çözünürlüklü versiyonu da Game Informer tarafından yayımlanmış durumda. Aşağıdan ulaşabilirsiniz. (Büyütmek için üzerlerine tıklayın.)

 

İlk çalışmada görüldüğü üzere ilk trailer ve ekran görüntülerinden hatırlayacağımız, oyunun hikâyesinde önemli rol oynayan bir karakteri ve onun Chop adındaki köpeğini görüyoruz. İkinci çalışmada ise Vasquez soyisimli bayan bir polisi, bir bayanın üstünü ararken görüyoruz. Bayanın üzerindeki kıyafette Vice City’nin ünlü Metal grubu Love Fist’in logosu dikkatleri çekiyor.

2. Trailer çok yakın zamanda geliyor. Bizden ayrılmayın!

GTA V Trailer #2 Ertelendi & Yeni Sanatsal Çalışmalar” üzerine 3 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*