GTA V Üç Adet Ekran Görüntüsü: “Boş Vakit”
22 Ağustos 2012  

  

Henüz iki gün önce üç adet yeni ekran görüntüsünün yayımlanmasına rağmen Rockstar Games bomba üstüne bomba patlatmaya devam ediyor! GTA V’in “Leisure” (Boş Vakit) adı altında 3 adet daha yeni ekran görüntüleri yayımlanmış durumda! Görüntüler, GTA V’in Güney Kaliforniya’sının uçsuz bucaksız özgür dünyasında boş vakit bulduğumuzda yapabileceğimiz spor aktivitelerini içeriyor ve gerçekten her şey harika görünüyor. Özellikle seride bir ilk olarak tenis oynayacağız gibi! Bu görsel şöleninin yüksek çözünürlüklü boyutlarına ulaşmak için yukarıdaki görüntülerin üzerine tıklamanız yeterli.

Bizi ve Rockstar’ı takip etmeye devam edin. Görünüşe göre çok yakında yeni görüntüler ve içerikler yolda!

Dağlarda çamur motoruyla tozu dumana katmak, yarışmak? Bunları gördükçe daha çok sabırsızlanıyoruz!

Yeni oyunumuzla birlikte seriye yepyeni bir yan oyun gelecek gibi görünüyor: Tenis!

Paraşütler geri dönüyor! Dağlardan, tepelerden kendimizi paraşütle boşluğa bırakmak harika olacak…

GTA V Üç Adet Ekran Görüntüsü: “Boş Vakit”” üzerine 6 düşünce

 1. ben ağacları biraz yapmacık buldum :D yapraklar falan paintte yapılmış gibi ama oyunu diğer detaylar harika yalnız anlayamadığım şey ise R* diyorki bu bütün gtalardan en büyük haritaya sahip olan oyun diyorlar ama los santos da gecicek diyorlar hadi daglar tepeler ama yinede san andreasın haritası daha büyük çıkıyor anlayamadım gitti beni bu konuda bilgilendirseniz sevinirim.

  • Los Santos’la beraber yeni şehirler, vilayetler, kasabalar da göreceğiz. Böylesine devasa bir oyunun tek bir şehirle sınırlı kalacağını düşünmüyoruz. Los Santos, oyunun ana şehri olacak; çevresini ise dağlar, kırsal alanlar kapsayacak. Onun haricinde yeni şehirler de mutlaka olacaktır.

 2. zaten boş vakitlerimde hep Dağ yamacından atlarım xD
  Bence grafikler çok üst düzey fotolarda böyle gözüküyodur fakat oynayınca zevkine doyamıyacağız umarım Oyunu bitir köşeye at gibilerinden olmaz..Etkinlikler daha fazlalaştırılmalı şahsen ben oyunun tüm şeylerini tamamlayınca sıkılıyorum…

  Birde Türkçe çıkarsa kesinlikle Türkiye’de patlama yapabilir…
  Çünkü böyle bir oyunu eğer PC’ye çıkarsa oynamak için canavar gibi Kasa lazım olacaktır..
  Bu yüzden Türkçe çıkarsa konsollerde oynarız hiç yoktan…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*