GTA V Üç Adet Ekran Görüntüsü: “Ulaşım”
20 Ağustos 2012  

  

Rockstar, geçtiğimiz ay yayımlanan iki adet ekran görüntüsünden sonra bugün 3 adet yeni ekran görüntüsü yayımladı! Bununla bırakmayan Rockstar, müjdeyi de verdi: Yeni ekran görüntüleri de bu hafta içinde geliyor! Bugün “Transport” (Ulaşım) adıyla yayımlanan bu üç adet ekran görüntüsü, GTA V’te kullanılacak araçlar hakkında yeni detaylar içeriyor. Ekran görüntülerinde gördüğümüz üzere jetler ve bisikletler geri dönüyor! Ekran görüntülerinin yüksek çözünürlüklü boyutlarına ulaşmak için yukarıdaki görüntülerin üzerine tıklamanız yeterli.

Rockstar’ın belirttiği gibi görüntülerin devamı bu hafta içinde gelecek. Bu yüzden hiçbir yere ayrılmayın, bizleri takip etmeye devam edin. Güzel bir GTA V haftası bizleri bekliyor!

Santa Maria Sahili kumsallarında ortalığı tozu dumana katan bir yol bisikleti ve belki de bizleri en çok heyecanlandıran görüntü… Bisikletler geri dönüyor!

GTA III döneminin vazgeçilmez spor arabalarından olan Cheetah da GTA V’le birlikte geri dönenler arasında…

Uçaklar, jetler… Onları özlemiştik. Görüntüde gördüğümüz, Vinewood semalarında uçuşan bu jet büyük ihtimalle Hydra’nın gelişmiş bir versiyonu. Ayrıca kokpitteki ana karakterimiz de gözlerden kaçmıyor…

 

GTA V Üç Adet Ekran Görüntüsü: “Ulaşım”” üzerine 1 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*