GTA V’ten İlk İncelemeler ve Puanlar: Yılın Oyununa Tam Not!
16 Eylül 2013  

                           “Gelmiş geçmiş yapılmış en iyi video oyunlarından biri.” – IGN

Yarın tüm dünya çapında yıllardır beklenen tarihi çıkışını gerçekleştirecek ve tüm oyun severlerle buluşacak olan GTA V’in ilk incelemeleri gelmeye başladı! Tüm oyun sitelerinin neredeyse hepsinden yüksek puanlar alan, bir iki ufak puandan başka puanı kırılmayan, şu ana kadar hakkında herhangi bir olumsuz yorum duymadığımız ve tüm oyun editörlerinden geçerli notlar almayı başaran Rockstar’ın yeni şaheseri GTA V, görünüşe bakılırsa tam anlamıyla bomba gibi geliyor!

İncelemeler ve sitelerin/dergilerin oyun için verdikleri puanlar şöyle:

Türkiye:

Yeni incelemeler ve puanlar geldikçe liste güncellenmeye devam edilecek; takipte kalın!

İncelemelerde oynanışa dair pek çok yeni ekran görüntüleri de dikkat çekiyor. Aşağıdan bazılarına ulaşabilirsiniz. Daha fazlası için ise incelemelere göz atmayı unutmayın!

                     

Öte yandan oyunu videolu olarak inceleyen sitelerin videolu incelemelerine de aşağıdan göz atabilirsiniz. Ancak eğer oyunu oynamadan oynanışa dair fazla bir şey görmek istemiyorsanız, izlememeniz önerilir zira videolarda oyunun birkaç görevine yer verilmiş durumda.

Tüm oyun editörlerini etkilemeyi başarıp tüm oyun sitelerinden tam not alan GTA V en nihayetinde yarın raflarda! Her ne kadar biz Türk oyuncuları oyunu 2 günlük gecikmeli oynayacak olsak da bu yine de heyecanımıza engel değil!

Siz de bize katılın ve oyun hakkındaki ilk deneyimlerinizi, ilk heyecanınızı bizlerle paylaşın; bu GTA V heyecanını hep beraber yaşayalım. Uzun bekleyiş artık sona eriyor!

GTA V’ten İlk İncelemeler ve Puanlar: Yılın Oyununa Tam Not!” üzerine 2 düşünce

  1. Geri izleme: Golden Joystick'te Yılın Oyunu GTA V! | GTATurk.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*