GTA V’ten Yeni Sanatsal Çalışmalar: Franklin & Chop
29 Ekim 2013  

Rockstar, GTA V için yeni sanatsal çalışmaları oyunculara sundu. Dün itibariyle satışa çıkan PS3 GTA V temasında rast geldiğimiz bu iki çalışmada Franklin ile Franklin’in sadık dostu Chop bizleri karşılıyor. Her ne kadar iki çalışmayı daha önce görmüş olsak da en nihayetinde Rockstar tarafından yüksek çözünürlüklü versiyonlarına ulaşmış bulunuyoruz.

Los Santos Şehir Merkezi sokaklarının sadık (ve eğitilebilir) Rottweiler’ı Chop (yukarıda), anlaşılan Ballas’ın kâbusu olmaya devam ediyor…

Bunun yanı sıra Chop’ın kadim dostu Franklin Clinton (aşağıda), zırhı bile delebilecek kuvvette 6 mermi kapasiteli ve lazer görüşlü son derece korkutucu ve ölümcül Heavy Sniper Rifle ile “Three’s Company” görevini temsil eden bu çalışmada IAA ajanlarını indirmekle meşgul.

Çalışmaların yüksek çözünürlüklü versiyonlarına görüntülerin üzerine tıklayarak ulaşabilir, farklı boyut seçeneklerine ise www.rockstargames.com/V/downloads adresinden göz atabilirsiniz. Oyunun çıkışının üzerinden yeterince bir zaman geçmesine rağmen Rockstar’ın belirttiğine göre yepyeni sanatsal çalışmalar daha yolda. Öyleyse daha fazlası için takipte kalmaya devam edin!

GTA V’ten Yeni Sanatsal Çalışmalar: Franklin & Chop” üzerine 2 düşünce

  1. Geri izleme: GTA V'ten Yeni Sanatsal Çalışmalar: Michael & Amanda | GTATurk.com

  2. Geri izleme: GTA V’ten Yeni Sanatsal Çalışmalar: Michael & Amanda | RockstarTurk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*